Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters

Gromda 16: W imię zasad

01.03.2024 Pionki

Organizator: Federacja Gromda F.C. Sp. z o.o.

Gromda 16: W imię zasad

BILETY

GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD
piątek
01.03.2024
20:00

GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD

Pionki, Gromda Fight Club

O wydarzeniu

GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD…nowe porządki, stare zasady już 1 marca! GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD to kolejna odsłona elitarnej gali walk na gołe pięści. Bez punktacji sędziowskiej, bez kategorii wagowych, bez limitu czasowego (5 runda do końca). Bo to GROMDA…czyli jak to Franz Maurer z kultowego filmu Psy powiedział “W imię zasad…”.

Gromda 16 - elitarne walki na pięści 

Czas na posprzątanie tego szamba. Nowe porządki, ale stare i konkretne zasady. Pokazanie czym jest prawdziwa walka. Walka do końca, bez płakania i oszukiwania, że boli nóżka i szukania tylko wymówki aby się wymiksować. Prawdziwy facet zawsze jest twardy i dąży do wyznaczonego celu nigdy nie odpuszcza i się nie poddaje póki go nie osiągnie. Proste i jasne.

Podziemny klub dla współczesnych dżentelmenów. Wszystkie spory w nim można załatwić tylko przez honorową, męską walkę na gołe pięści oparte na oryginalnych zasadach boksu. Dwóch wojowników w ringu, jeden zwycięzca. Będzie lała się krew, będą pękały kości, a tylko jeden z nich odejdzie w glorii i chwale zwycięzcy. Prawdziwy wojownik nie odmawia walki i ta zasada kieruje członkami naszego podziemnego klubu. Uwaga, nokauty gwarantowane.