Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival

FAME 22: Ultimate

Organizator: Fame MMA

FAME 22: Ultimate

O wydarzeniu

FAME 22: Ultimate to gala, która ukaże najwyższy poziom pasji, emocji oraz sukcesu. Będzie to niespotykany, a także przekraczający wcześniejsze granice event. Bilety na FAME 22: Ultimate już dostępne.

I Konferencja FAME 22

Wstęp na konferencję tylko dla osób, które ukończyły 16 rok życia.

Limit poboru wejściówek na użytkownika: 4 sztuki

 

Wszystkie wejściówki są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na konferencję, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

FAME 22 karta walk

  • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Tomasz „Góral” Adamek / boks
  • Maciej „Kieras” Bandurski vs Dawid „Crazy” Załęcki / boks, małe rękawice
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kamil „Szczurek” Łaszczyk / MMA
  • Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski vs Krzysztof „Diablo” Włodarczyk / MMA

FAME 22 bilety

Wszystkie bilety są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników wydarzenia zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na teren imprezy, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Zmiana danych jest możliwa jednokrotnie, a jej koszt to 30 zł.

FAME 22 informacje

FAME 22: Ultimate – najbardziej spektakularne wydarzenie w świecie freak fight! Jednym z głównych punktów programu FAME 22: Ultimate będzie turniej w klatce rzymskiej. Współcześni wojownicy zmierzą się w widowiskowych pojedynkach. Klatka rzymska to symbol ekstremalnej rywalizacji, gdzie walczy się nie tylko o zwycięstwo, ale także o honor i uznanie. 

To wydarzenie połączy w sobie elementy sportu, rozrywki i popkultury, tworząc niezapomniane show, które zadowoli nawet najbardziej wymagających widzów.

Ograniczenia wiekowe

  • Uczestnikiem wydarzenia może być osoba małoletnia od 13 do 16-go roku życia, pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po zakupie biletu zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.
  • Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 rok życia, mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie pod warunkiem posiadania przy wstępie na teren imprezy dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu.

 

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ.