Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

Żużel: IMP Challenge i 1. Finał IMP.

Organizator: One Sport Sp. z o.o.

Żużel: IMP Challenge i 1. Finał IMP.

O wydarzeniu

W czwartek 30 maja (Boże Ciało) o godzinie 15:00 na torze w Pile odbędzie się IMP Challenge. Awans do cyklu IMP uzyska czołowa ósemka rywalizacji. O awansie będzie decydować każdy pojedynczy punkt. Z miejsca w stawce IMP będą się cieszyć ci zawodnicy, którzy w Pile popełnią jak najmniej błędów. Dla tamtejszego klubu organizacja takich zawodów to powód do ogromnej dumy, o czym otwarcie mówił Dariusz Słowiński – wiceprezes Polonii Piła.

To zdecydowanie duże wyróżnienie oraz satysfakcja, że nasza dotychczasowa praca została doceniona w środowisku. To również dodatkowy impuls w odradzającym się ośrodku żużlowym, by dać naszym kibicom możliwość obejrzenia najlepszych krajowych zawodników na pilskim torze – przyznał Słowiński.

Możemy być więc pewni, że emocji podczas IMP Challenge nie zabraknie, a każdy zawodnik da z siebie wszystko, aby awansować do prestiżowego cyklu IMP.

Cykl Indywidualnych Mistrzostw Polski 2024 wystartuje 6 lipca na łódzkiej Moto Arenie. Co jest atutem zawodów rozgrywanych na tym obiekcie? Kibice mogą być zawsze pewni wielu ilości mijanek na dystansie i fascynujących pojedynków do samej linii mety. Zwłaszcza, że po raz drugi z rzędu Łódź będzie gospodarzem finału IMP, w której wystartują najlepsi polscy żużlowcy. O jakimkolwiek odpuszczaniu nie będzie więc mowy. Bądź częścią żużlowych emocji na najwyższym możliwym poziomie i już dziś zakup wejściówkę na inauguracyjny finał IMP!

Bilety na IMP 

Rodzaje wejściówek na IMP Challenge w Pile:

  • Bilet normalny
  • Bilet ulgowy (dla młodzieży w wieku 7-16 oraz osób z niepełnosprawnością wraz z opiekunem)
  • Bilet na sektor VIP

Rodzaje wejściówek na 1. Finał IMP w Łodzi:

  • Bilet normalny
  • Bilet ulgowy (dla młodzieży w wieku 0-18 oraz osób z niepełnosprawnością wraz z opiekunem)