Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Mecz o Puchar Fundacji PZM: ebebe PSŻ Poznań - Gwiazdy 1. i 2. Ligi Żużlowej

02.04.2023 Stadion Golęcin

Organizator: KFSport Ż

od 30,00 zł

BILETY

niedziela
02.04.2023
14:00

Mecz o Puchar Fundacji PZM: ebebe PSŻ Poznań - Gwiazdy 1. i 2. Ligi Żużlowej

Poznań, Stadion Golęcin

Opis

Mecz o Puchar Fundacji PZM: ebebe PSŻ Poznań - Gwiazdy 1. i 2. Ligi Żużlowej 2 kwietnia na torze w Poznaniu odbędzie się Mecz o Puchar Fundacji Polskiego Związku Motorowego. Zespół ebebe PSŻ Poznań zmierzy się w nim z drużyną Gwiazd 1 i 2 Ligi Żużlowej. Mecz o Puchar Fundacji PZM bilety już w sprzedaży.

Mecz o Puchar Fundacji PZM w Poznaniu

Zawody odbędą się wedle ligowej tabeli biegów, ale nie będą w nich konieczne do spełnienia wymogi regulaminowe, dotyczące obecności w składzie zawodników U-23, U-24 i juniorów. Ekipę gospodarzy poprowadzi jej trener Tomasz Bajerski i dla jego zawodników będzie to sprawdzian generalny przed walką o punkty. W zespole rywali pojadą żużlowcy z kilku klubów 1 i 2 ligi, a do boju poprowadzi ich trener reprezentacji Polski Rafał Dobrucki. 

Mecz będzie miał element charytatywny. Siedem procent przychodu z biletów zostanie przekazany na rzecz Fundacji Polskiego Związku Motorowego, która powstała z myślą o niesieniu pomocy ofiarom wypadków drogowych i sportowcom sportów motorowych. Fundacja pragnie też zapobiegać wypadkom drogowym poprzez propagowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach i ograniczać skutki wypadków poprzez upowszechnianie wiedzy o zasadach udzielania pierwszej pomocy.

Ceny biletów:

  • VIP - 300 zł - w cenie wysokiej klasy catering (napoje alkoholowe i niealkoholowe, dania ciepłe i zimne, przekąski, desery), miejsce parkingowe, miejsce siedzące na Trybunie Głównej, program zawodów, zestaw upominków, możliwość przebywania w parku maszyn do 1 godziny przed rozpoczęciem zawodów)
  • Trybuna Główna - 70 zł

Pozostałe Sektory

  • Normalne - 45 zł
  • Ulgowe - 30 zł - (dla emerytów i rencistów, a także dzieci, młodzieży szkolnej oraz studentów (od 8 do 24 roku życia – na podstawie legitymacji szkolnej / studenckiej).

 

Dzieci do lat 7 włącznie - wstęp bezpłatny wraz z pełnoletnim opiekunem

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn