Street Meeting Poland
Street Meeting Poland
Street Meeting Poland
Street Meeting Poland
Street Meeting Poland

Street Meeting Poland

SPRAWDŹ BILETY

Wielkie święto motoryzacji na Polsat Plus Arenie w Gdańsku! Spotkajmy się wspólnie, aby spotkać wiele znakomitych pojazdów oraz przeżyć wiele niezapomnianych emocji. Street Meeting Poland bilety na otwarcie i zakończenie sezonu już w sprzedaży. 

 

Dzieci do lat 7 mają darmowy wstęp na imprezy.

Street Meeting Poland 2022 program

W programie m.in.

  • Setki starannie wyselekcjonowanych aut z całej Polski.
  • Strefa drifu (Drift Show)
  • TOP 10 aut wydarzenia
  • Konkursy na najgłośniejszy wydech, najniższe zawieszenie i wiele innych ciekawych konkursów dla pojazdów
  • Foodtrucki
  • Konkursy dla publiczności

W programie zamknięcia sezonu ponadto m.in.

  • Strefa EXPO
  • Scena muzyczna

O Street Meeting Poland

Street Meeting Polska to marka, która gromadzi miłośników motoryzacji z całej Polski. Na swoim koncie mamy już kilkanaście wydarzeń motoryzacyjnych na których gościliśmy kilka tysięcy samochodów oraz kilkanaście tysięcy osób.

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/