TAURON Speedway Euro Championship

TAURON Speedway Euro Championship

SPRAWDŹ BILETY

Najlepsi żużlowcy Europy wracają do Rybnika, a Łódź zadebiutuje na mapie SEC! TAURON Speedway Euro Championship bilety na żużel już w sprzedaży.

O cyklu TAURON Speedway Euro Championship 2022

TAURON Speedway Euro Championship to czterorundowy cykl turniejów, w którym zawodnicy mierzą się o tytuł najlepszego żużlowca Starego Kontynentu oraz o „przepustkę” do cyklu FIM Speedway Grand Prix. Pewnymi udziału w tegorocznych zmaganiach są Mikkel Michelsen, Leon Madsen, Patryk Dudek, Piotr Pawlicki oraz Daniel Bewley. O pozostałe miejsca zawodnicy będą walczyć podczas rund kwalifikacyjnych. Finał eliminacji – SEC Challenge – zostanie rozegrany 18 czerwca w Krško.

SEC w Rybniku

Po niezwykle udanym zakończeniu zeszłorocznych zmagań organizatorzy postanowili, że pierwszy finał TAURON Speedway Euro Championship 2022 odbędzie się na stadionie ROW-u Rybnik. Każda z poprzednich trzech rund rozgrywanych na tym torze dostarczyła nam wielu sportowych emocji, dlatego jesteśmy pewni, że i tym razem będziemy świadkami wspaniałego widowiska. 

SEC w Łodzi

Łódzka Moto Arena będzie gospodarzem trzeciego finału Indywidualnych Mistrzostw Europy. Zawody odbędą się 3 września. To pierwszy razy, gdy Łódź będzie organizatorem rundy TAURON Speedway Euro Championship. Wybudowany w 2018 roku stadion to jeden z najnowocześniejszych żużlowych obiektów w Europie. Miejscowy klub, KŻ Orzeł Łódź od lat aspiruje do miana zespołu z najwyższej klasy rozgrywkowej, a kibice miejscowej drużyny licznie gromadzą się na trybunach stadionu. To będzie świetny wieczór, pełen żużlowych emocji!

 

Bilet VIP gwarantuje: miejsce na Trybunie Głównej, program, wejście do strefy cateringu VIP Silver (m.in. piwo, przekąski)

 

 

pokaż więcej... zwiń

TAURON Speedway Euro Championship BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/