Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

Drift Masters European Championship 2023 Grand Finale

Organizator: Drift Masters Grand Prix Sp. z o.o.

Drift Masters European Championship 2023 Grand Finale

O wydarzeniu

Przydatne informacje o zawodach i obiekcie dostępne TUTAJ. / Useful information about the event and the venue can be found HERE.

Drift Masters European Championship (DMEC) przeprowadzi w Warszawie największe w historii zawody driftingu na świecie! Wpiszcie w swoje kalendarze daty 15 i 16 września, ponieważ w te dni po raz pierwszy Finał Drift Masters European Championship (DMEC) przybywa do stolicy Polski - Warszawy! Drift Masters European Championship 2023 bilety już w sprzedaży.

 

Drift Masters European Championship 2023 na PGE Narodowym w Warszawie

Warszawa, jedna z najszybciej rozwijających się stolic w Europie, będzie we wrześniu pretendowała do tytułu globalnej stolicy Driftingu! Wszystko za sprawą wielkiego Finału Drift Masters European Championship, który odbędzie się na kultowej nowoczesnej arenie i świątyni polskiego sportu - PGE Narodowy!

Finał tegorocznego sezonu na PGE Narodowym to coś, czego fani driftingu z całego świata jeszcze nie widzieli. Stadion mogący pomieścić 58 500 widzów był już gospodarzem wielkich wydarzeń sportowych i koncertów najpopularniejszych artystów na świecie. Tym razem 50 kierowców z 23 krajów (w tym dzikie karty z Japonii i USA) będzie walczyło o nagrodę sezonu na specjalnie zaprojektowanym i wylanym z asfaltu torze, który po raz pierwszy w historii PGE Narodowego powstanie na płycie warszawskiego koloseum.

Trudny technicznie tor będzie otoczony twardymi betonowymi bandami, do których kierowcy muszą się jak najbardziej zbliżyć, aby zdobyć maksymalną liczbę punktów. Każdy mały błąd może skończyć się dotkliwą porażką. Jeśli ten wyjątkowy układ nie jest wystarczającym czynnikiem stresującym, każdy kierowca musi również pokonać najlepszych na świecie w bezpośredniej rywalizacji, aby zdobyć tytuł Mistrza Drift Masters European Championship w sezonie 2023.

Godziny otwarcia bram i startu wydarzenia:

Piątek

 • 12:00 - Otwarcie bram
 • 12:15 - Otwarcie parku maszyn
 • 14:00 - Start treningu
 • 17:00 - Start kwalifikacji

Sobota

 • 14:00 - Otwarcie bram
 • 14:00 - Parking VIP
 • 15:30 - Start zawodów

Szczegółowy harmonogram eventu dostępny TUTAJ.  

Drift Masters European Championship 2023 bilety

Bilet VIP* zawiera:

 • Bilet na wydarzenie w sektorach premium (V lub C),
 • Dedykowane wejście,
 • Bufet w formie stołu szwedzkiego - wybór starterów typu "finger food" (od godziny 14:00), dania ciepłe i desery (od godziny 18:00),
 • Piwo beczkowe oraz wino w formie open bar (od godziny 18:00),
 • Napoje bezalkoholowe oraz herbata i kawa.

* Cena biletu VIP nie obejmuje Parkingu VIP

Dodatkowe informacje o biletach:

 • Dzieciom do lat 4 przysługuje darmowe prawo wstępu na wydarzenie pod warunkiem, iż będą siedziały na kolanach rodziców.
 • Bilet do parku maszyn ważny tylko i wyłącznie z biletem wstępu na piątek lub pakietem dwudniowym (wejście przez bramę nr 2, promenadą w lewo w kierunku bramy nr 4).
 • Bilet na parking VIP ważny tylko z biletem VIP.
 • Wymiana vouchera na zakupiony online merchandising będzie możliwa w oznaczonych sklepach Drift Masters GP umiejscowionych na PGE Narodowym w dniach wydarzenia.
 • Osoby z niepełnosprawnością: darmowy bilet dla opiekuna zawarty w cenie: Piątek: 149 PLN / Sobota - 219 PLN / Pakiet 2 dni - 269 PLN. Prosimy o kontakt pod adresem e-mail: kontakt@ebilet.pl
 • Wejście dla osób z niepełnosprawnościami: BRAMA NUMER 1, TUNEL KRÓLAKA
 • Loże VIP dostępne pod adresem: 

Zakup biletów jest możliwy jedynie online. Nie będzie możliwości zakupu wejściówki w kasach w dniu zawodów.

Merch

Odbiór merchu: w dniach piątek 15/09 godz. 12:00 - 20:00, Sobota 16/09 godz. 14:00 - 20:00 będzie możliwość odbioru zamówionego wcześniej merchu. W celu odbioru merchu należy okazać voucher (w celu zeskanowania kodu kreskowego), który został przesłany na adres e-mail po finalizacji zamówienia. Stoisko z odbiorem merchu będzie zlokalizowane w pobliżu bramy numer 2 (od strony Ronda Jerzego Waszyngtona).

W razie chęci wcześniejszego otrzymania zakupionych produktów prosimy o kontakt ze sklepem internetowym pod adresem: shop@driftmasters.gp 

 

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ.

Dowiedz się więcej o Mistrzostwach Europy Drift Masters: https://www.driftmasters.gp/

Droga do Finału

Podsumowanie pierwszej Rundy Drift Masters European Championship w Irlandii.

 

Podsumowanie Drugiej Rundy Drift Masters European Championship w Szwecji.

 

Podsumowanie Trzeciej Rundy Drift Masters European Championship w Finlandii.

 

Podsumowanie Czwarej Rundy Drift Masters European Championship na Łotwie

 

> English version below <

Zobacz więcej