Hutnik Kraków - bilety na mecze

Hutnik Kraków - bilety na mecze

Kibicuj drużynie Hutnika Kraków na żywo - zapraszamy na mecze eWinner 2.Ligi. Hutnik Kraków bilety na mecze piłki nożnej już dostępne.

Hutnik Kraków bilety na mecze piłki nożnej

  • Bilety ulgowe: mogą z nich skorzystać dzieci i młodzież szkolna, studenci, emeryci i renciści - za okazaniem aktualnej legitymacji podczas wejścia na stadion

eWinner 2.Liga

Po 18 letniej banicji w ligach makroregionalnych i regionalnych Hutnik powrócił na szczebel centralny. Debiutancki sezon pokazał, że z drużyną piłki nożnej z Krakowa liczyć muszą się wszyscy, a Hutnik został jedną z najlepiej punktujących drużyn wiosną.

 

W przerwie letniej zespół został wzmocniony kilkoma zawodnikami, w tym występującymi w przeszłości w młodzieżowych reprezentacjach Polski w piłce nożnej Danielem Hoyo-Kowalskim i Sławomirem Chmielem, wypożyczonymi z Wisły Kraków. Ponadto do drużyny trafił bramkarz Śląska Wrocław Dominik Frasik oraz wyróżniający się w niższych ligach: Dominik Zawadzki, Michał Stasz i Igor Tarała.

 

Jak wkomponują się w zespół nowi zawodnicy? Czy wspólnie z doskonale już znanymi w eWinner 2.Lidze: Świątkiem, Hafezem, Kędziorą, Leszczyńskim czy Zmorzyńskim namieszają w stawce? Emocji na Suchych Stawach na

pewno nie zabraknie! 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/