Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Puchar Świata w skokach narciarskich

Organizator: Polski Związek Narciarski

Puchar Świata w skokach narciarskich

O wydarzeniu

Przed nami PolSKI Turniej, czyli wszystkie konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich, które w sezonie 2023/2024 odbędą się w naszym kraju. Najlepsi na świecie skoczkowie narciarscy będą rywalizowali w Wiśle, Szczyrku oraz w Zakopanem od 12 do 21 stycznia 2024 roku. Do 30 września fani skoków narciarskich będą mogli nabyć bilety jednodniowe oraz karnety w atrakcyjnych cenach!

PolSKI Turniej w liczbach to: trzy konkursy indywidualne, konkurs duetów, konkurs drużynowy oraz trzy dni kwalifikacji, czyli łącznie osiem dni zawodów, które w najbliższym sezonie zimowym przez 10 dni będą odbywały się na skoczniach w Polsce.

Puchar Świata Zakopane 2024 - Ważne informacje:

Mapka obiektu z naniesionymi wejściami dostępna TUTAJ. W zależności od sektora podanego na bilecie należy kierować się do odpowiedniego wejścia.

W przypadku posiadania biletów elektronicznych, z uwagi na dużą ilość osób pod skocznią i w związku z tym gorszy zasięg sieci komórkowych w tym miejscu, prośba o wcześniejsze pobranie biletów na swój telefon i zapisanie ich w formacie pdf. Nie ma konieczności drukowania biletów elektronicznych, jeśli jednak zdecydujecie się na wydruk proszę zwrócić uwagę, aby kody biletów wydrukowane były w czytelny sposób.

Bilety w formie blankietowej należy posiadać w formie fizycznej, zdjęcia takich biletów nie będą akceptowane.

Bilety na to wydarzenie są personalizowane, dlatego przygotujcie dokument tożsamości potwierdzający dane uczestnika. 

Zgodnie z decyzją organizatora na miejscu wydarzenia nie będzie prowadzona sprzedaż stacjonarna ani nie będzie dostępna zmiana danych. Sprzedaż biletów online będzie aktywna do końca trwania wydarzenia lub do momentu wskazanego przez organizatora. Podobnie zmiana danych na biletach będzie aktywna online do końca trwania danego wydarzenia.

 

Otwarcie bram

 • 19.01.2024 od godz. 15:00
 • 20.01.2024 od godz. 13:00
 • 21.01.2024 od godz. 13:00

Program zawodów

Puchar Świata w Zakopanem

19.01.2024, piątek – oficjalny trening i kwalifikacje

 • 15:30 – oficjalny trening HS-140 (2 serie)
 • 18:00 – kwalifikacje

20.01.2024, sobota – konkurs drużynowy

 • 15:00 – seria próbna
 • 16:00 – konkurs drużynowy

21.01.2024, niedziela – konkurs indywidualny

 • 15:00 – seria próbna
 • 16:00 – konkurs indywidualny

Skoki narciarskie bilety

Wszystkie bilety są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników wydarzenia zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na zawody, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Możliwa będzie zmiana danych na bilecie - opłata za nią to 20 PLN. Uwaga, zmiana danych możliwa jest tylko raz.

 

Limit biletów na użytkownika: 10 szt

Bilety dla osób z niepełnosprawnościami - kontakt poprzez formularz

Zamówienia grupowe - kontakt poprzez formularz

 

Dodatkowe informacje dla kibiców dot. zakupu biletów na zawody:

 • zakupione bilety do Wisły i Szczyrku upoważniają do wielokrotnego wejścia / wyjścia z obiektu, należy pamiętać tylko o zeskanowaniu biletów opuszczając obiekt! W Zakopanem bilety są jednorazowego wstępu i nie będzie możliwości opuszczania imprezy i ponownego powrotu.
 • w Wiśle i w Szczyrku dzieci do 5 lat wchodzą za darmo na miejsca stojące, w Zakopanem każdy musi mieć bilet, niezależnie od sektora.

 

Lista przedmiotów zabronionych dostępna TUTAJ

Regulamin imprezy:

Zobacz więcej