ISU Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim

ISU Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim

Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim powraca do Polski! Na Arenie Lodowej w Tomaszówie Mazowieckim odbędą się pierwsze zawody kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2022. Bilety już w sprzedaży. 

 

O kwalifikacje olimpijskie powalczą złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Soczi Zbigniew Bródka, srebrna medalistka z Soczi Natalia Czerwonka oraz przedstawicielka gospodarzy Karolina Bosiek.

 

Nie zabraknie oczywiście najlepszych zawodników z całego Świata, medalistów Igrzysk Olimpijskich i rekordzistów Świata, 

 

Serdecznie zapraszamy do kibicowania i wspierania naszych reprezentantów!

Informacje o biletach

Dzieci do lat 5. mogą bezpłatnie uczestniczyć w Imprezie pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna, który posiada ważny bilet wstępu, warunkiem jest zajmowanie przez dziecko miejsca na kolanach rodzica lub opiekuna prawnego. Rodzic lub opiekun prawny zobowiązany jest do posiadania dokumentu potwierdzającego wiek dziecka.

 

 

 pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/