Salon poezji dla dzieci z Andrzejem Grabowskim & Niedzielnie Obiadania przy muzyce na żywo

Salon poezji dla dzieci z Andrzejem Grabowskim & Niedzielnie Obiadania przy muzyce na żywo

Zapraszamy do Salonu Poezji dla dzieci, którego gościem i prowadzącym będzie polski aktor teatralny,  telewizyjny, filmowy, artysta kabaretowy, piosenkarz,  scenarzysta i reżyser Andrzej Grabowski. Gościem specjalnym będzie Sędzia Anna Maria Wesołowska! Salon poezji dla dzieci na Śląskiej Scenie Kameralnej już w sporzedaży.

O Salonie poezji dla dzieci w Katowicach

W cenie biletu za 90 zł: konsumpcja w restauracji, bezpłatny wstęp dla dzieci bez ograniczenia oraz 3 godziny zabaw i animacji.
W cenie biletu za 25 zł: wstęp tylko do Salonu Poezji - 45min

 

Regulamin wydarzenia

 

W programie znajdą się wiersze znanych i lubianych przez dzieci polskich poetów takich jak Jan Brzechwa i Julian TuwimJednocześnie zapraszamy na Niedzielne Obiadania do restauracji gdzie przy dźwiękach jazzującej trąbki Piotra Krakowskiego szef kuchni przygotuje pyszne polskie potrawy, do tego specjalnie wyselekcjonowane wina oraz wyśmienite desery. 

 

W czasie wydarzenia zapewnimy opiekę dla dzieci z udziałem animatorek. Zabawy ruchowe dostosowane do wieku, zwierzątka tworzone z baloników, gry planszowe i zabawy plastyczne to atrakcje, które z pewnością pozwolą spędzić najmłodszm niezapomniany czas.

Anna Maria Wesołowska

Sędzia w stanie spoczynku, osobowość telewizyjna, propagatorka edukacji prawnej wśród młodzieży. Przez lata orzekała w łódzkich sądach – m.in. w sprawach przestępczości zorganizowanej, w tym łódzkiej „ośmiornicy” i gangu Popeliny. Jest współautorką ustawy o świadku koronnym. Wraz z Fundacją Dzieci Niczyje walczyła o przyjazne pokoje przesłuchań dla dzieci – świadków i ofiar przestępstw.

 

Występuje w programie „Sędzia Anna Maria Wesołowska” – najpierw emitowanym na antenie TVN, a teraz stacji TTV. Mogliśmy ją oglądać również w programie „Wesołowska i mediatorzy”. Od lat angażuje się w edukację prawną dzieci i młodzieży. Pisała felietony do „Dziennika Łódzkiego”, zainicjowała program uczestniczenia uczniów w rozprawach sądowych, wydała książkę „Bezpieczeństwo młodzieży”, odwiedziła tysiące szkół i przedszkoli w całym kraju. Przez 10 lat była społecznym doradcą Rzecznika Praw Dziecka – Marka Michalaka. W 2020 roku na platformie How2 wydała ebook „Stalking, posiadanie narkotyków i inne czyny zabronione. Poradnik prawny dla młodzieży i nie tylko”.

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/