Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung

Transgresja

Organizator: MENAGO Marcin Koćmierowski

Transgresja

O wydarzeniu

UWAGA Koncert zaplanowany na 20.10.2022 w Białymstoku został przeniesiony na 13.01.2023. Bilety zachowują ważność. Timing: 18:00 otwarcie bramek; 18:30 start koncertów.

 

Porzuć cichą wegetację w czterech ścianacg i przeżyj razem z nami niezliczone stany na koncertach! Choć niedoskonały świat wystawił nas wszystkich na próbę, dziś z nieukrywaną radością zapraszamy Was na trasę promującą najnowszy album „Goliat”, którego premiera miała miejsce 25 lutego! Transgresja bilety na koncerty już dostępne.

Transgresja trasa Goliat 2022

Spotkajmy się na koncercie, który na długo zapadnie Ci w pamięć. Zagramy utwory starsze, jak i te całkiem nowe - nasza setlista to jedynie iluzja ograniczenia, bo szykujemy dla Was wiele niespodzianek. Już dziś powiedz lenistwu „nie ulegnę” i spraw sobie bilet na koncert zespołu Transgresja.

Transgresja bio

TRANSGRESJA to śląski zespół, który swoimi kompozycjami wciąga w świat energetyzującego psychodelicznego rocka. Wizytówką kapeli jest przykuwająca oko oprawa wizualna, spajająca tajemnicze i mroczne brzmienie z kontrastową grą świateł i fluorescencyjnymi stylizacjami wykonawców. Każdy koncert Transgresji to klimatyczne show, uczta dla zmysłów i wyobraźni.

 

W ciągu sześciu lat działalności zespół aktywnie udzielał się zarówno na scenie, jak i w studiu, zyskując uznanie na przeglądach muzycznych i konsekwentnie poszerzając swoje audytorium dzięki udanym występom na licznych koncertach klubowych i plenerowych. Przemierzając muzyczny szlak ze swoją wierną Watahą, Transgresja pojawiła się w telewizyjnym show Mam Talent, dotarła do finału Antyfestu 2018, zagrała na scenie Viva Kultura festiwalu Pol’and’Rock 2019 oraz na CieszFanów Festiwal 2021, a także zdobyła nagrodę specjalną w ubiegłorocznej edycji konkursu Jarocińskie Rytmy Młodych. Na przestrzeni lat zespół współdzielił scenę z czołówką polskich zespołów rockowych m.in.  Hunter, Łydka Grubasa, Jelonek, czy  Ørganek.

Do artystycznego dorobku formacji należy demo “Ludzie Atomów Masowej Destrukcji”, EP-ka “Spokój Znajdzie Niewielu” oraz album „Brak Równowagi", który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności oraz krytyków muzycznych. Obecnie zespół przygotował materiał na nową długogrającą płytę – „GOLIAT” pojawi się na sklepowych półkach już niedługo.