Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma

Lenny Kravitz

Organizator: Live Nation

Lenny Kravitz

O wydarzeniu

Lenny Kravitz na dwóch koncertach w Polsce! Artysta wystąpi w Krakowie (21.07) i (Łodzi (23.07). Supportem będzie Devon Ross.

Lenny Kravitz Blue Electric Light Tour

Ponadczasowy. Wybuchowy. Romantyczny. Inspirujący. Jak inaczej scharakteryzować "Blue Electric Light", czyli 12. studyjny album Lenny'ego Kravitza? Kravitz napisał i nagrał płytę w prywatnym studiu na Bahamach, gdzie po raz kolejny udowodnił swoje doskonałe umiejętności tworzenia głębokiego, soulowego rock'n'rolla. Jako nieustanna siła twórcza - muzyk, pisarz, producent, aktor, autor, projektant - nadal pozostaje światową, niezwykle kreatywną postacią w muzyce, sztuce i kulturze.

"Blue Electric Light" to utwory pełne pasji, muzyka i styl artysty wciąż inspirują miliony ludzi na całym świecie. Album jest dowodem talentu Kravitza jako tekściarza, producenta i multiinstrumentalisty, który sam opracował i zagrał na większości instrumentów wraz z wieloletnim gitarzystą - Craigiem Rossem. Ostatecznie stworzył 12 utworów, które odzwierciedlają jego dziedzictwo jako wybijającego się odkrywcy nowego gatunku muzycznego, równocześnie mocno zakorzenionego w energii XXI wieku, a nawet wybiegającego mocno w przyszłość.
Doświadcz twórczości Lenny'ego Kravitza na trasie koncertowej w 2024 roku!

Zobacz więcej
Genialny rzemieślnik rocka
Lenny KravitzPłyty

24.07.2024

Genialny rzemieślnik rocka

Wiek to dla niego tylko liczba. Ponadczasowy Lenny Kravitz
KoncertyRock

24.07.2024

Wiek to dla niego tylko liczba. Ponadczasowy Lenny Kravitz