Jethro Tull - The Prog Years

Jethro Tull - The Prog Years

Jethro Tull w Polsce! Legendarna formacja z niesamowitym flecistą Ianem Andersonem na czele, powróci do naszego kraju w październiku - zapraszamy na koncerty Jethro Tull w Gdańsku i Bielsku-Białej. Jethro Tull bilety na koncerty już w sprzedaży. 

Jethro Tull koncerty The Prog Years

Trasa „The Prog Years” skupia się wokół wczesnych albumów grupy w klimacie progresywnym, takich jak „Stand Up”, „Benefit”, „Aqualung”, „Thick As A Brick”, „Passion Play”, oraz Thick As A Brick 2” z 2012 roku. Czas kiedy koncerty były niemożliwe, zespół wykorzystał na nagranie nowego materiału i 28 stycznia ukazał się on jako nowy album "The Zealot Gene". T niezwykle udana płyta, nawiązuje do najlepszych pozycji w dyskografii zespołu i kilka utworów z niej usłyszymy na żywo podczas polskiej trasy koncertowej.

Jethro Tull skład zespołu

  • Ian Anderson (śpiewfletgitara akustycznamandolinabuzukiharmonijka ustnaukulele)
  • David Goodier (bas)
  • John O'Hara (klawisze)
  • Joe Parrish (gitara)
  • Scott Hammond (perkusja)
pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/