Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

KONCERT ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI !

21.10-05.11.2023 Katowice Miasto Ogrodów , Klub Wytwórnia , Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach , Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina

Organizator: FANTOM MEDIA Michał Kapuściarz

od 129,00 zł

BILETY

sobota
21.10.2023
19:00

Another Pink Floyd + Marek Raduli

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów
piątek
27.10.2023
19:00

Another Pink Floyd + Marek Raduli

Łódź, Klub Wytwórnia
sobota
04.11.2023
19:00

Another Pink Floyd + Marek Raduli

Kielce, Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach
niedziela
05.11.2023
19:00

Another Pink Floyd + Marek Raduli

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncerty zespołu Another Pink Floyd, uznawanego za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo. Gościem specjalnym podczas koncertów będzie Marek Raduli - bezdyskusyjnie najpiękniej brzmiący gitarzysta w Polsce, występujący w takich zespołach jak jak Budka Suflera, Bajm, Banda i Wanda. Another Pink Floyd bilety na koncerty  już w sprzedaży.

Another Pink Floyd koncerty 2023

Zespół zapowiada wspaniałe widowisko inspirowane trasą koncertową P.U.L.S.E. z 1994r. Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd którego nie można zaznać słuchając jedynie płyt.

Była to jedna z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat dziewięćdziesiątych. Podczas koncertu zespół Another postara się odwzorować klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości na jakie pozwala miejsce występu. Podczas koncertu pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła z ruchomymi lampami na okręgu i efekty laserowe. Odtworzona zostanie niemal cała lista utworów, która pojawiła się na trasie “Pulse”.

Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: “Shine On You Crazy Diamond”, "Wish You Were Here" , "Another Brick in The Wall", “Sorrow, What Do You Want From Me” czy “High Hopes” a także wszystkie utwory z albumu Dark Side of The Moon.

 

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn