Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

alt-J

Organizator: Charm Music

alt-J

O wydarzeniu

Zespół alt-J w Warszawie 16 sierpnia 2023 roku! Brytyjski indie rockowy zespół alt-J wystąpi na Letniej Scenie Progresji. Już w sierpniu usłyszymy ich największe hity, m.in.: „Breezeblocks” czy „Left Hand Free”. Nie zabraknie także kawałków z ostatniego albumu zespołu jak popularne “U&ME”. alt-J bilety na koncert w Polsce już dostępne.

O zespole alt-J

alt-J zadebiutował krążkiem An Awesome Wave (2012), który okazał się wielkim sukcesem i został nagrodzony prestiżową Mercury Prize. Kolejne albumy: This Is All Yours (2014) i Relaxer (2017) oraz remix album Reduxer (2018) szybko podbiły listy przebojów. Po 10 latach od debiutu grupy światło dzienne ujrzał ich najnowszy album – The Dream (2022).

 

Twórczość grupy alt-J to mieszanka muzyki elektronicznej, brit popu i rocka. Brytyjskie trio, w którego skład wchodzą Joe Newman (wokal, gitara), Gus Unger-Hamilton (chórki, klawisze), Thom Sonny Green (perkusja), podkreśla, że ich muzyki nie da się zaklasyfikować do jednego gatunku. Swoje charakterystyczne brzmienie zespół zawdzięcza połączeniu wokalu i chórków z brzmieniem syntezatorów, niebanalnymi strukturami rytmicznymi oraz nieoczywistymi liniami melodycznymi. To wszystko daje słuchaczowi wrażenie głębi i tworzy niepowtarzalny styl alt-J.

 

Koncert odbędzie się na Letniej Scenie Progresji w ramach cyklu Gramy doWoli.

 

Dokładny harmonogram wydarzenia zostanie opublikowany bliżej daty koncertu.

Podane godziny mogą ulec zmianie.