Algiers

Algiers

Algiers powracają do Polski z nowym albumem! Zespół zagra 25 lutego 2023 w warszawskim klubie Niebo. Algiers bilety na koncert już w sprzedaży.

Algiers informacje

Zaszyty w rodzinnej Atlancie zespół – który zbudował w ostatnich latach jedną z najbardziej ekscytujących dyskografii i grupę oddanych fanów - zebrał grupę podobnie myślących artystów, aby stworzyć swój czwarty album, “SHOOK”. “SHOOK” to wiele głosów; powrót do domu duchowego i geograficznego; strategia komunii w płonącym świecie; historia zakończenia związku; letnie przyjęcie na werandzie w Atlancie. Ostatecznie jest to 17 utworów składających się na zestaw rozwijającej umysł i ekscytującej muzyki.

 

Algiers tworzą muzykę określaną mianem eksperymentalnej - mieszkankę rocka, post-punku, industrialnej elektroniki, a także muzyki gospel i soulu. W swoich tekstach nie stronią od tematów religijnych, rasowych, ekonomicznych i etycznych.

„Bite Back” to najnowszy singiel zespołu –Franklina Jamesa Fishera, Ryana Mahana, Lee Tesche i Matta Tonga – pierwszy od czasu ich trzeciego albumu, “There Is No Year”, który w 2020 roku został doskonale przyjęty przez krytyków.

 

Frontman mówi o utworze: „Ryan pojawił się pewnego dnia z tym pięknie epickim instrumentem i powiedział: „Mam tę piosenkę i chcę ją nazwać „Bite Back”. Od razu przypomniało mi, dlaczego dołączyłem do tego zespołu i reszta utworu wydawała się pisać sama.”

 

Regulamin wydarzenia

Organizator: Alter Art

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/