Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemsun-festivaltaylor-swift-resale-sellfame-mma

TO KRAKÓW TWORZY METAMORFOZY

Organizator: TAURON Arena Kraków

TO KRAKÓW TWORZY METAMORFOZY

O wydarzeniu

NOWE OGŁOSZENIE: Kacperczyk dołączają do grona artystów występujących podczas koncertu!

„To Kraków tworzy metamorfozy” to wyjątkowy koncert z okazji 10-lecia TAURON Areny Kraków, którego osią będą utwory Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty, Kory Jackowskiej i Andrzeja Zauchy w zupełnie nowych aranżacjach stworzonych przez Miuosha. 5 kwietnia 2024 roku te kultowe utwory wykonają m.in. Bela Komoszyńska, Grubson, Julia Piertucha, Mery Spolsky, Renata Przemyk i Wiktor Waligóra. Towarzyszyć im będzie Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod batutą Jana Stokłosy.

„To Kraków tworzy metamorfozy” - koncert z okazji 10-lecia TAURON Areny Kraków

Plejada gwiazd na koncercie z okazji 10-tych urodzin TAURON Areny Kraków: 

  • MIUOSH
  • Orkiestra Akademii Beethovenowskiej
  • Dyrygent / Orkiestracje: Jan Stokłosa
  • Grubson, Bela Komoszyńska, Julia Pietrucha, Mery Spolsky, Renata Przemyk, Wiktor Waligóra, Natalia Szroeder, Krzysztof Zalewski, Kuba Badach, Igo, Kacperczyk.

Kolejne ogłoszenia wkrótce!

 

Parafraza słów tekstu Kory Jackowskiej, stanowiąca tytuł koncertu, w pełni oddaje esencję i zamysł wydarzenia. Metamorfozy to przemiany i właśnie je zobaczymy w TAURON Arenie Kraków. 5 kwietnia w największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce wybrzmią utwory związanych z Krakowem artystów – Marka Grechuty, Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego oraz oczywiście Kory Jackowskiej w zupełnie nowych, zaskakujących aranżacjach… i to w wersji symfonicznej.

Za warstwę artystyczną projektu odpowiada Miuosh – uznany raper i producent, który już nie raz zaskoczył publiczność swoim nieszablonowym podejściem do muzyki. W Krakowie towarzyszyć mu będą wokaliści reprezentujący odmienne pokolenia i muzyczne style – w tym m.in. Bela Komoszyńska, Grubson, Julia Pietrucha, Mery Spolsky, Renata Przemyk oraz Wiktor Waligóra. Na scenie pojawią się w towarzystwie Orkiestry Akademii Beethovenowskiej pod batutą Jana Stokłosy, który będzie również autorem orkiestracji koncertu.

Kraków od zawsze wiązał się z kulturą, sztuką, muzyką… Ta najlepsza, która najmocniej dotyka, łapię nas na lata i jakby nie umie odpuścić – tłumaczy Miuosh, dyrektor artystyczny projektu. – Trendy mogą się zmieniać, czas przemijać, a artyści niestety odchodzić, jednak życie nie toleruje próżni i ich miejsce w sposób płynny zajmują inne nurty, głosy i pomysły. Do tego wszystkiego, co już powstało i pięknie z nami trwa, dodają swoje, nowe i inne dzieła. Są momenty, kiedy trzeba to wszystko połączyć, zmieszać i podsumować. I są ku temu dobre okazje i miejsca. To wydarzenie to niewątpliwie połączenie kilku z nich – dodaje Miuosh.

Polska muzyka jest fenomenalna i to chcemy pokazać podczas jubileuszowego koncertu TAURON Areny Kraków. Oddamy hołd krakowskim artystom, których dorobek od lat stanowi punkt odniesienia dla twórczości kolejnych pokoleń i udowodnimy, że wciąż można odkrywać ich utwory na nowo – mówi Małgorzata Marcińska, Prezes Zarządu Areny Kraków S.A. – Łącząc to, co było z tym, co jest teraz, czyli udziałem w koncercie gwiazd, których występy gromadzą tłumy fanów i podbijają listy przebojów, gwarantujemy, że będzie to wyjątkowy i niezapomniany wieczór – dodaje.

 

Sprzedaż grupowa:

10-30 szt. - rabat 10%

30-50 szt. - rabat 15%

50-100 szt. - rabat 20%

100-200 szt. - rabat 25%

> 200 szt. - rabat 30%

 

Rezerwacje grupowe realizowane są poprzez wypełnienie formularza.

 

Bilety dla osób z niepełnosprawnością do kupienia poprzez wypełnienie formularza za okazaniem orzeczenia o niepełnosprawności.

Opiekun posiada darmowe wejście i nie musi kupować oddzielnego biletu.

 

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ