Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

MARCIN PATRZAŁEK - INSTRUMENTALIZM

04-06.12.2023 Toruń, Szczecin

Organizator: ESKANDER

MARCIN PATRZAŁEK - INSTRUMENTALIZM

BILETY

Toruń

MARCIN PATRZAŁEK - INSTRUMENTALIZM
poniedziałek
04.12.2023
19:00

MARCIN PATRZAŁEK - INSTRUMENTALIZM

Toruń, Sala CKK Jordanki

Szczecin

MARCIN PATRZAŁEK - INSTRUMENTALIZM
środa
06.12.2023
19:00

MARCIN PATRZAŁEK - INSTRUMENTALIZM

Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

O wydarzeniu

Po ogromnym sukcesie pierwszej polskiej trasy Marcin Patrzałek wraca na scenę z kolejnym projektem! Zapraszamy na koncerty dwudziestodwuletniego gitarowego geniusza, który oczarował świat. Marcin Patrzałek Instrumentalizm bilety na koncerty już w sprzedaży.

 

ZMIANA DATY:

  • Łódź 9.10.2023 - koncert przeniesiony na 13.11.2023

Marcin Patrzałek informacje

Światowy fenomen gitary stawia ten instrument strunowy w świetle reflektorów i czyni z niego najważniejszego bohatera koncertu, jednocześnie pokazując, jak wiele można przekazać za pomocą gitary właśnie.

Marcin Patrzałek - objawienie America's Got Talent, zwycięzca Must Be the Music, wirtuoz, kompozytor i artysta, który wymyka się sztywnym ramom, tworząc zupełnie nową definicję muzyki gitarowej.

Trasa Instrumentalizm to połączenie najbardziej znanych aranżacji klasycznych, coverów współczesnych utworów oraz prezentacja autorskich kompozycji. Wyrusz w muzyczną podróż od V Symfonii Beethovena, przez Kashmir Led Zeppelinów, aż po wirtuozerskie autorskie kompozycje. To wszystko w nowym wydaniu z potężnym wsparciem perkusji, basu, smyczków, i elektroniki.

Styl perkusyjny, który Marcin Patrzałek wykonuje na gitarze od wielu lat, umożliwia przedstawienie znanych słuchaczom utworów w zupełnie niecodziennym wydaniu.

Prezentujemy unikatowy koncert, który łączy najbardziej popularne wykonania, m.in. z America's Got Talent, wraz z nową twórczością, wzbogacone elektroniką i innymi instrumentami. Poznaj absolutnie nowe brzmienie gitary, zachwycającej na tle znakomitego zespołu.