Бумбокс (Boombox)

Бумбокс (Boombox)

SPRAWDŹ BILETY

Nie uwierzysz, sami nie do końca w to wierzymy, ale to prawda - Бумбокс (Boombox) zagra koncerty w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie. Wielkie, głośne koncerty w najlepszych klubach tych miast. Bilety na koncerty zespołu Boombox już dostępne.

 

  • 19:00 - otwarcie wejścia dla FAN
  • 20:00 – rozpoczęcie koncertu

Boombox informacje

"Kto powiedział, że musisz zrezygnować z piosenki na wojnie?" - Boombox Family przetestowali to na na sobie – siły zbrojne, policja, wolontariat, sama myśl o słuchaniu czegoś, już nie mówiąc o graniu, wydawała się wywrotowa. Ale potem... Ostrożnie włączasz swoją ulubioną piosenkę.

 

Niezrównany miękki głos i niepowtarzalna barwa wokalisty, zmysłowe melodie i teksty, które zachwycają gęsią skórką. Ich hity «Вахтёрам», «Люди», «Квіти у волоссі», «Наодинці» od dawna podbijają serca milionów słuchaczy! Boombox to zespół, w którym wyraźnie widać miłość do muzyki. W każdej kompozycji znajdziesz cząstkę siebie, poczujesz i zrozumiesz autora.

 

Ale Andrii nie skupia się na lirycznej miłości i smutku we łzach. Piosenki Хоттабыч", "Поліна", "Пошла вон" są pełne zapału, humoru, a nawet ironii. I nie ma znaczenia, w jakim gatunku chłopaki grają swoją muzykę, bo jest to absolutnie ten przypadek, w którym śmiało możemy powiedzieć o ich własnym, niepowtarzalnym, autorskim stylu.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Бумбокс (Boombox) BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/