Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

Maroon 5

Organizator: Live Nation

Maroon 5

O wydarzeniu

MAROON 5 NA KONCERCIE W POLSCE! Maroon 5 wystąpią 6 czerwca 2019 roku w TAURON Arena Kraków! Potrójni zdobywcy nagrody GRAMMY® z wieloma platynami na swoim koncie, Maroon 5 ogłaszają nowe szczegóły światowej trasy Red Pill Blues. Gościem specjalnym podczas tej trasy będzie Sigrid. Trasa jest organizowana przez Live Nation i rozpocznie się 19 lutego w Brisbane w Australii i zakończy się 11 czerwca w Paryżu we Francji.  Bilety na koncert Maroon 5 w sprzedaży!

Maroon 5 timing*

  • 17:30 Early Entry
  • 18:00 Wejście
  • 20:00 Sigrid
  • 21:15 Maroon 5

*Podane godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie

 

Girls Like You,” ostatni singiel Maroon 5 znalazł się pięć razy z rzędu na pierwszy miejscu listy Top 40, cztery razy z rzędu na pierwszym miejscu na liście HOT AC, jest drugi na liście Billboard Hot 100 i osiągnął #1 na iTunes i Spotify, z wynikiem ponad 300 mln streamów na Spotify i 679 mln wyświetleń na YouTube / VEVO.

Zespół Maroon 5 wydał kilka kobiecych remixów utworu „Girls Like You” z taki artystkami jak: St. Vincent, TOKiMONSTA, WondaGurl i CRAY.

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 6 sztuk.

Regulamin imprezy dostępny tutaj

 

Pakiety Hospitality / Hospitality Packages dostępne na stronie partnera TUTAJ

 

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

Maroon 5 koncert w Polsce 2019! Maroon 5 bilety!