Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma

Earth 2.0

02.10.2024 Katowice

Organizator: PTWP EVENT CENTER Sp. z o.o.

Sprawdź bilety
Earth 2.0

BILETY

EARTH 2.0
środa
02.10.2024
19:00

EARTH 2.0

Katowice, Hala Spodek

O wydarzeniu

„Earth 2.0. Był sobie człowiek”: Matylda/Łukasiewicz oraz Maria Peszek, Krzysztof Zalewski, Natalia Przybysz, Błażej Król, Justyna Święs, Marcin „Abradab” Marten na jednym koncercie w kultowym katowickim Spodku. Bilety na Earth 2.0 już w sprzedaży. 

Earth 2.0 artyści

Wyjątkowe intermedialne wydarzenie muzyczne zaplanowane na 2 października 2024 o 19.00 w Katowicach firmowane jest przez duet Matylda/Łukasiewicz – jedno z najgorętszych zjawisk polskiej sceny muzycznej 2024 roku. 

Na potrzeby widowiska został skompletowany specjalny zespół, w którego składzie znajdują się znakomici polscy muzycy i muzyczki. Matylda i Łukasiewicz zaprosili do współpracy nieprzypadkowych gości specjalnych: na scenie dołączą do nich Maria Peszek i Natalia Przybysz – jedne z najbardziej znanych artystek zaangażowanych; Krzysztof Zalewski – rockman z aktywistycznym zacięciem; Marcin „Abradab” Marten – kultowa postać polskiego hip-hopu, znana ze składu Kaliber44; Justyna Święs – współtwórczyni The Dumplings, obdarzona głosem będącym idealnym połączeniem niepokoju, delikatności i wibrującej siły oraz Błażej Król – wokalista, autor tekstów i jedna z najbardziej oryginalnych postaci na polskiej scenie muzycznej. 

Koncert, będzie artystyczną interpretacją największych wyzwań współczesności. „Planujemy stworzyć czuły i zarazem brutalnie szczery obraz człowieka we współczesnym świecie” – zapowiada Matylda Damięcka, dyrektorka artystyczna wydarzenia. – Chcemy pokazać jego piękno i brzydotę, aspiracje i ułomności, moc sprawczą i niszczycielską, a nieraz ogromną siłę w kontraście do tak bezdennej bezsilności wobec samych siebie”.

Dyrektorem muzycznym wydarzenia jest Radek Łukasiewicz. Wypełnią je utwory ważne dla współczesnej polskiej muzyki oraz piosenki z debiutanckiej płyty duetu „Matka”, które od jesieni 2023 roku zdobywają listy przebojów i czołówki muzycznych zestawień. 

Koncert w Spodku „Earth 2.0. Był sobie człowiek” jest jednym z wydarzeń towarzyszących odbywającej się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach konferencji klimatycznej PRECOP 29 

Matylda/Łukasiewicz

Matylda Damięcka jest graficzką, wokalistką i artystką wizualną. Widowiska muzyczne w jej reżyserii są wydarzeniami z pogranicza koncertu i spektaklu muzycznego, w których warstwa literacka przeplata się z muzyczną, a całości dopełnia warstwa wizualna: od autorskiej scenografii i kostiumów po teatralne światła i multimedia. Radek Łukasiewicz jest cenionym muzykiem, autorem wielu znanych przebojów oraz kompozytorem muzyki teatralnej i filmowej. Wspólnie tworzą zespół Matylda/Łukasiewicz, grają piosenki o niespotykanej emocjonalnej głębi. Mówią o sobie: „typowi millenialsi, zapakowani w smutki, rozterki, tonący w codzienności zwykłej i niezwykłej”. Pokazują świat, jakim jest, nie wstydzą mówić się o emocjach, nie boją się mówić głośno, że chłopaki też mogą płakać, a dziewczyny wcale nie muszą się uśmiechać i być grzeczne.

Zobacz więcej