Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

Dawid Podsiadło

Organizator: MUZK Sp. z o.o.

Dawid Podsiadło

O wydarzeniu

CHORZÓW: informator koncertowy dostępny TUTAJ.

KUPUJ UWAŻNIE, BILETY NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI ANI WYMIANIE.

Dawid Podsiadło bilety

FAQ - najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów i koncertu znajdziesz TUTAJ.

 

Wszystkie bilety są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Możliwa będzie zmiana danych na bilecie - opłata za nią to 40 zł/bilet. Uwaga, zmiana danych możliwa jest tylko raz.

 

Limit zakupu na użytkownika: 8 sztuk.

Bilet VIP oprócz wejścia na koncert uprawnia do dostępu do cateringu oraz strefy barowej z alkoholem i napojami bezalkoholowymi. Napoje alkoholowe dostępne będą wyłącznie dla osób pełnoletnich. *W kategorii Bilet VIP 2 dostępne krzesełka plastikowe. 

Dzieci które w dniu koncertu nie ukończyły 4 roku życia mogą wejść na bilet rodzica/opiekuna prawnego i zajmują one miejsce na kolanach opiekuna. Uwaga! Zasada dotyczy wyłącznie rodziców/opiekunów prawnych, którzy mają zakupione miejsca na trybunie. Nie rekomendujemy zabierania dzieci poniżej 7 roku życia na płytę. Przy wejściu zostaniesz poproszony o okazanie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka. Jeśli masz starsze dziecko, musi ono posiadać swój własny bilet.

 

Regulamin koncertów dostępny TUTAJ.

Ograniczenia wiekowe

  • Osoby małoletnie powyżej 16-go roku życia mogą wejść na Teren Imprezy, pod warunkiem posiadania ze sobą następujących dokumentów: dowód tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport, legitymacja szkolna lub studencka) oraz podpisana zgoda rodzica lub przedstawiciela ustawowego dotycząca uczestnictwa dziecka w Imprezie oraz oświadczenie przedstawiciela ustawowego lub osoby przez niego upoważnionej o ponoszeniu pełnej odpowiedzialności za w/w osobę małoletnią.
  • Osoby małoletnie poniżej 16-go roku życia mogą uczestniczyć w Imprezie tylko pod opieką przedstawiciela ustawowego lub innej upoważnionej osoby dorosłej i na jej wyłączną odpowiedzialność, po podpisaniu przez nią przed wejściem na Imprezę oświadczenia o ponoszeniu pełnej odpowiedzialności za w/w osobę małoletnią. Każdy uczestnik bez względu na wiek zobowiązany jest do posiadania biletu wstępu na Teren Imprezy.

Oświadczenie o odpowiedzialności rodzica/opiekuna prawnego za małoletniego uczestnika koncertu do pobrania TUTAJ. Przypominamy, że osobą małoletnią jest osoba, która nie ukończyła 18-go roku życia.

Trasa stadionowa Dawida Podsiadło

Po historycznym występie na PGE Narodowym dla 80 tysięcy widzów, Dawid Podsiadło idzie za ciosem i zaprasza na trasę stadionową ze sceną 360 stopni! 

W sobotę 26 sierpnia PGE Narodowy, który był współorganizatorem wydarzenia, przyciągnął rekordową publiczność. Podczas największego koncertu w historii tego obiektu aż 80 tysięcy osób miało okazję doświadczyć tego, co przygotował dla nich Dawid Podsiadło ze swoim zespołem. Muzyczne show dopełniły liczne efekty pirotechniczne i wizualne oraz występy niezapowiedzianych gości: sanah, Artura Rojka i Taco Hemingwaya.

Po niemalże 2,5-godzinnym widowisku Dawid przekazał zgromadzonej publiczności na stadionie oraz przed ekranami (ten fragment koncertu można było zobaczyć na kanale YouTube artysty), że już w przyszłym roku zagra na kilku stadionach w tej samej formule, czyli ze sceną postawioną na środku obiektu. 

Pomimo ogromnego doświadczenia koncertowego sam Dawid był pod wielkim wrażeniem ­– Zagraliśmy setki koncertów, ale to co wydarzyło się w sobotę, to było piękne, nowe doświadczenie. Nie wiem, ile zrobiłem kroków tego wieczoru, ale na bank bardzo dużo i cieszę się, że w przyszłym roku znowu będę mógł ich tyle zrobić. Energia tego wielkiego tłumu i dziesiątki tysięcy ludzi śpiewających razem – to coś, co powoduje ogromne emocje. Kiedy kończyliśmy występ już myślałem o tym, że to wspaniałe, że będziemy mogli to powtórzyć - gdyby nie to, mógłbym być trochę smutny, że to już koniec – mówi Dawid Podsiadło.

 

Trasa stadionowa 360 zawita do czterech miast:

  • 01-02.06.2024 Gdańsk – Polsat Plus Arena Gdańsk
  • 08.06.2024 Wrocław – Tarczyński Arena Wrocław
  • 15-16.06.2024 Poznań – Enea Stadion
  • 22-23.06.2024 Chorzów – Stadion Śląski

 

Partnerem strategicznym trasy jest: Bank Credit Agricole.

Partnerami koncertów są: Polsat Plus Arena Gdańsk, Enea Stadion, Stadion Śląski, Tarczyński Arena Wrocław.

Patroni medialni: WP.pl, RMF

Organizatorzy: MUZK, East Eventz

 

Klauzula informacyjna RODO