Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Cigarettes After Sex

05-06.11.2024 Warszawa

Organizator: Alter Art

Cigarettes After Sex

BILETY

Warszawa

Cigarettes After Sex
wtorek
05.11.2024
20:00

Cigarettes After Sex

Warszawa, Hala COS Torwar
Cigarettes After Sex
środa
06.11.2024
20:00

Cigarettes After Sex

Warszawa, Hala COS Torwar

O wydarzeniu

Cigarettes After Sex w Polsce! Amerykański zespół zaprezentuje swoją nostalgiczną, pochłaniającą i intensywnie obrazową twórczość 5 i 6 listopada na warszawskim COS Torwar. 

Cigarettes After Sex informacje

Muzyka Cigarettes After Sex jest jak emocje znane z najbardziej romantycznych filmów - nostalgiczna, pochłaniająca, przepełniona bólem oraz intensywnie obrazowa. Te unikalne cechy pozwoliły piosenkom amerykańskiego zespołu rozbrzmiewać w wielu krajach i budować rzeszę oddanych fanów. Ich kariera zaczęła się od EP-ki "I.", na której znalazł się utwór “Nothing’s Gonna Hurt You Baby”, który z czasem stał się dużym przebojem Cigarettes After Sex. Chociaż mogli wybrać standardową, wielotygodniową drogę studyjną, debiutancki, imienny album (2017) nagrali w zaledwie trzy dni w sali prób na Brooklynie, a drugi "Cry" (2019) powstał w ciągu jednego tygodnia na słonecznej Majorce. To właśnie ta intensywność, połączona z perfekcyjną spójnością pomiędzy muzyką i tekstami utrzymuje słuchaczy w ciągłym zachwycie, sprawiając, że nieustannie wracają do twórczości grupy. 

Ograniczenia wiekowe

„Uczestnik Wydarzenia” oznacza osobę uprawnioną do uczestnictwa w Wydarzeniu na podstawie Biletu. Osoba małoletnia, która w dniu wstępu na Wydarzenie ma ukończone 15 lat, może uczestniczyć w niej samodzielnie. Uczestnikiem Wydarzenia może być także osoba małoletnia, która w dniu wstępu na Wydarzenie nie ma ukończonych 15 lat, pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod pieczą której pozostaje (opiekun prawny lub osoba przez niego upoważniona), po nabyciu Biletów zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Miejsca dla osoby małoletniej i osoby dorosłej powinny zostać znajdować się w tym samym sektorze. Małoletni powyżej 15 roku życia zobowiązani są do posiadania przy wstępie na Teren Wydarzenia dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu bez opiekuna.