Ewa Bem & Andrzej Jagodziński Kwartet
Ewa Bem & Andrzej Jagodziński Kwartet

Ewa Bem & Andrzej Jagodziński Kwartet

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na wyjątkowe koncerty Ewy Bem, we współpracy Andrzej Jagodziński Kwartet. Ewa Bem & Andrzej Jagodziński Kwartet bilety na koncerty jużw sprzedaży!

Ewa Bem & Andrzej Jagodziński Kwartet koncerty 2022

  • Gdańsk - 11.09, Stary Maneż | przeniesiony z 26.03.2022
  • Katowice - 16.09, Miasto Ogrodów | przeniesiony z 13.03.2022

O koncertach Ewy Bem & Andrzej Jagodziński Kwartet

Ewa Bem należy do grona najwybitniejszych polskich piosenkarek, a w środowisku jazzowym uważana za pierwsza Damę Polskiego Jazzu. Swą wielką karierę rozpoczęła od zespołu Bemibek, formacji wyjątkowej na ówczesne czasy na polskim rynku muzycznym. Współpracowała z największymi nazwiskami polskiej sceny jazzowej min. z Wojciechem Karolakiem, Zbyszkiem Namysłowskim, Janem „Ptaszynem” Wróblewskim , Markiem Blizińskim, Henrykiem Miśkiewiczem. Od 1987r, z krótkimi przerwami, współpracuje z Andrzejem Jagodzińskim, pianistą, aranżerem, kompozytorem, kolejną wielką postacią polskiej sceny muzycznej.

 

W tym roku artystka obchodzi 50 rocznicę pracy artystycznej. Zawsze niewątpliwym atutem programów Ewy Bem była różnorodność repertuaru, ale szczególnie w roku jubileuszowym wybór utworów stanowi przekrój jej repertuaru z ostatnich 50 lat. Niepowtarzalny, ciepły głos, sceniczna charyzma i autentyczność. Wspaniała

wokalistka, wyjątkowa osobowość o nienagannych manierach estradowych. Nagrała 15 albumów, zaśpiewała setki koncertów przed publicznością w kraju, a także w Europie, Ameryce, Afryce i Azji.

 

Począwszy od jej największych przebojów, poprzez nowe opracowania utworów innych wykonawców artystka wykonuje także utwory o typowo jazzowym brzmieniu. Wszystkie utwory w znakomitych aranżacjach Andrzeja Jagodzińskiego, Henryka Miśkiewicz i Roberta Majewskiego.

Podczas koncertów na scenie wystąpią

  • Ewa Bem - śpiew
  • Andrzej Jagodziński - fortepian Robert Majewski-trąbka
  • Adam Cegielski - kontrabas
  • Czesław „Mały” Bartkowski - perkusja
pokaż więcej... zwiń

Ewa Bem & Andrzej Jagodziński Kwartet BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/