GrandMaster Flash

GrandMaster Flash

UWAGA Dzisiejszy koncert Grandmaster Flash zostaje przeniesiony na inną datę z powodów niezależnych od Artysty i Organizatora. Nowa data zostanie podana do wiadomości już niebawem. 

Grandmaster Flash Hip Hop People, Places and Things

W przeszłości, kiedy widziałeś na żywo swojego ulubionego hip hopowego artystę, najważniejsze było to co słyszysz, a nie to co widzisz.

 

A co by się stało, gdybyś mógł spojrzeć jego oczami i zobaczyć to co on widział? Gdybyś na chwilę wcielił się w niego i ujrzał JEGO wizję?

 

Artyści od samego początku starali się wyszukiwać najlepsze breaki. Gdy już je znajdywali, za wszelką cenę starali się zakrywać naklejki na płytach, aby nikt nie zobaczył skąd je mieli. Zapraszamy na pierwsze w historii, wyjątkowe interaktywne widowisko, na którym zobaczycie i usłyszycie całą historię hip- hopu opowiedzianą przez prawdziwą legendę. Pioniera. Jednego z twórców hip hopu… Jedynego i niepowtarzalnego: Grandmaster Flasha

z 3 gigantycznymi ekranami, prezentującego breaki z najstarszych płyt z lat 70., a na ekranach wyświetlając oryginalne okładki, wkładki, zdjęcia i ilustracje, demonstrującego niesamowitą historię hip-hopu: miejsca, ludzie,

breaki czy techniki, które stworzyły ten gatunek. To wszystko oczywiście przy Waszych ulubionych utworach, które przy takiej oprawie nabiorą jeszcze większej mocy i energii.

 

Grandmaster Flash

Hip Hop People, Places and Things with Grandmaster Flash

Kraków, 04.07.2022

Klub Studio, ul. Budryka 4

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/