Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

While She Sleeps

11.11.2024 Warszawa

Organizator: Winiary Bookings sp. z o. o.

Sprawdź bilety
While She Sleeps

BILETY

While She Sleeps
poniedziałek
11.11.2024
20:00

While She Sleeps

Warszawa, Progresja

O wydarzeniu

Mocne, metalcore’owe uderzenie na 11 listopada! Brytyjczycy z While She Sleeps wystąpią wówczas w warszawskiej Progresji w zabójczym towarzystwie Malevolence, Thrown i Resolve!

While She Sleeps informacje

Na przestrzeni już blisko dwudziestu lat działalności, a w szczególności w drugiej dekadzie tego okresu, While She Sleeps jawią się jako przodownicy pracy na scenie metalcore’owej. Chwilę temu Brytyjczycy podzielili się szóstym w swoim dorobku krążkiem “SELF HELL”, na którym, oprócz charakterystycznej dla zespołu mieszanki ciężkich riffów z przebojowymi refrenami, kwintet kieruje się duchem “nic do stracenia, wszystko do osiągnięcia” i tę pewność słychać w każdym dźwięku. W skrócie: przebojowa, koncertowa maszyna. 

Malevolence

Samozaparcia i pracowitości nie można odmówić rodakom WSS - Malevolence, ale tak to już chyba musi być, skoro pochodzi się z Miasta Stali. Na łamach Metal Hammera zostali opisani “jakby Dimebag Darrell dołączył do Hatebreed, by pracować nad sludge’owym albumem”. I coś w tym jest, bo w ich muzyce usłyszymy klasycznie zmetalizowanego hardcore’a, trochę sludge’owych wpływów, groove, a to wszystko podane na pełnej penerze.

Thrown

Szwedzi z Thrown przyjadą w końcu ze swoim debiutanckim longplayem. “Exccesive Guilt” ukaże się 30 sierpnia nakładem wytwórni Arising Empire. Metalcore’owa brutalność i hardcore’owa agresja - to na pewno tu znajdziecie, a że w dodatku wiemy, że wielu z Was to lubi, to na pewno widzimy się pod sceną.

Resolve

Koncert otworzą Francuzi z Resolve, którzy również pod egidą Arising Empire w zeszłym roku wydali album “Human”. Mimo klęski urodzaju w gatunku mało jest zespołów równie umiejętnie i przebojowo balansujących pomiędzy balladą a metalcorem, a ta płyta jest tego dowodem. Przekonacie się też o tym na żywo, więc wbijacie od samego początku!

 

Patronem koncertu jest Antyradio

Czasówka koncertu prezentuje się następująco

01.07 / 02.07
Poznań / Gdynia
Tama / Podwórko Art

  • 18:30 - Otwarcie bram
  • 19:00 - Dying Wish
  • 20:00 - Erra
  • 21:30 - While She Sleeps

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.