Steel Panther

Steel Panther

Steel Panther w Polsce! Legendarna grupa powraca do naszego kraju by przywrócić klimat lat 80-tych w ramach promocji płyty Heavy Metal Rules. Steel Panther wystąpią w Warszawie i Krakowie. Steel Panther bilety na koncerty już w sprzedaży.

 

Aktualizacja 18.05

Ogłaszamy support Steel Panther: 

  • CETI
  • Florence Black

Florence Black i CETI jako goście specjalni na koncertach Steel Panther!

 

Florence Black i CETI dołączają do Steel Panther w ramach wyjątkowej trasy koncertowej w Polsce!

Wszystkie trzy zespoły zaprezentują się podczas koncertów w Krakowie oraz w Warszawie!

Bilety już w sprzedaży!

Steel Panther koncerty 2022

  • Kraków - 28.06.2022, Klub Kwadrat | przeniesiony z 30.06.2021
  • Warszawa - 29.06.2022, Proxima | przeniesiony z 29.06.2021 z klubu Progresja

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność w nowych terminach.

 

Steel Panther podczas koncertów w Polsce wystąpią w ramach letniej trasy koncertowej Heavy Metal Rules Tour. Trasa promuje ich piąty album studyjny – „Heavy Metal Rules”, który jest jeszcze głośniejszy i bardziej niegrzeczny niż dotychczasowe wydawnictwa!

O Steel Panther

Steel Panther, debiutujący w 2009 roku albumem „Feel The Steel”, to zespół bezkompromisowy w swoich poczynaniach. Kolejne płyty szybko zyskały uznanie wśród dziennikarzy muzycznych, a także samych muzyków.

 

Podczas swojej kariery zespół grywał na najważniejszych festiwalach na świecie (m.in. Download Festival) i towarzyszył na trasie koncertowej Aerosmith, Alter Bridge i Stone Sour.

Steel Panther skład zespołu:

  • Michael Starr - wokale
  • Satchel - gitara
  • Lexxi Foxx – gitara basowa
  • Stix Zadinia - perkusja

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/