Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma

Lavina + Overflow + EKOA + Vailos

10.08.2024 Kraków

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

Sprawdź bilety
Lavina + Overflow + EKOA + Vailos

BILETY

Lavina + Overflow + EKOA + Valios
sobota
10.08.2024
19:00

Lavina + Overflow + EKOA + Valios

Kraków, Klub Zaścianek

O wydarzeniu

Lavina + Overflow + EKOA + Vailos w Zaścianku - bilety na koncert już dostępne!

Lavina informacje

Lavina to serbska, progresywno-metalowa grupa powstała w 2020 roku. Członkowie zespół od razu po powstaniu zabrali się do pisania i nagrywania swojego debiutanckiego krążka. Album zatutułowany ODYSSEY ukazał się 18 listopada 2022 roku.

Od tego czasu zespół zagrał masę koncertów i festiwali promujących tę płytę w takich krajach jak: Chorwacja, Bułgaria, Grecja, Węgry, Czechy i Słowacja. Aktualnie zespół pracuje nad swoim drugim albumem.

ODYSSEY to prawdziwa mieszanka różnych wpływów, doświadczeń oraz gustów tej serbskiej grupy. Dlatego też, zabierając się za pisania nowej płyty, zespół starał się połączyć ostrzejsze cechy metalu z melodiami i rytmami inspirowanymi wschodnimi dźwiękami, a także urozmaicić kompozycje dramatycznymi wstawkami orkiestry.

Warto podkreślić, że osobą, która była odpowiedzialna za mix i mastering ich debiutu, był Sebastian Has, polski inżynier dźwięku, odpowiedzialny za ostatnie płyty legendarnej grupy Behemoth!

Skład zespołu:

Luka Aranđelović - wokal

Pavle Samardžić - gitara

Andrija Cvetanović - gitara

Nikola Petrović - bas

Pavle Aranđelović - klawisze

Bojan Ilić - perkusja

Overflow informacje

Overflow to grupa czterech pokręconych kumpli, których połączyła wspólna pasja do muzyki. Inspiracje czerpią od szeroko pojętej muzyki metalowej, poprzez hard rock, aż po samego króla popu MJ-a.

Muzyka Overflow charakteryzuje się stosunkowo prostymi, a jednocześnie ciężkimi riffami połączonymi z bardziej rozbudowanymi partiami perkusyjnymi.

Skład drużyny:

- Aksel Axl Ostrowski - Główny wokal, gitara rytmiczna.

- Krzysztof Kristof Bochenko - Gitara solowa.

- Kamil Pvmba Mazur - Growl oraz gitara basowa.

- Jakub Zyjon Śliwiński - perkusja.

EKOA informacje

EKOA została założona w 2019 roku przez gitarzystę Pawła Staszewskiego, perkusistę Sergio Barbero oraz basistę i wokalistę Aureliena Thomasa. Ich debiutancka EPka pt. "Chrysalis”, została wydana w kwietniu 2022 roku i urzekła słuchaczy swoją surową intensywnością, emocjonalną głębią oraz skomplikowanymi melodiami.

To wydawnictwo wprowadziło grupę w lokalną scenę undergroundową, przysparzając im uznanie i rosnącą bazę fanów.

W 2024 roku do grupy dołączył Davide Corda.

Idąc za ciosem, Ekoa zapowiedziała swój pierwszy, długogrający album pt. „Imago” na 28 czerwca 2024 roku. Album wypełniony jest tekstami skupiającymi się na człowieku, które dogłębnie penetrują filozoficzne tematy.

Vailos informacje

W 2021 roku Monika Gałązka postanowiła dać życie muzycznej wizji, tworząc Vailos - zespół, który wkrótce miał stać się obiecującym graczem na scenie folkmetalowej. Ich muzyczna odyseja rozpoczęła się od tworzenia ekscytujących kompozycji, które eksplorują połączenie dzikiej energii celtyckiego folkloru z mocą metalowych riffów.

Grupa jest zdeterminowana do odkrywania własnego brzmienia - nie tylko eksperymentuje z dźwiękami, ale również zaczyna kształtować swój unikalny styl scenicznego występu. Energiczne koncerty Vailos nie tylko oferują dźwiękową podróż, ale także przywołują atmosferę pełną tajemnicy i epickiej narracji, prowokując publiczność do wejścia w muzyczne opowieści.