Killswitch Engage

Killswitch Engage

Killswitch Engage wracają do Polski! Metalcore'owcy nominowani do nagrody Grammy wystąpią w poznańskim klubie Tama. Killswitch Engage bilety na koncert w Poznaniu już w sprzedaży.

Killswitch Engage Atonement Tour 2020

Po niezwykle udanym koncercie w Warszawie w listopadzie 2019 roku, Killswitch Enagage wracają do Polski w ramach trasy koncertowej „Atonement Tour”. W tym roku zespół odwiedzi Poznań.

 

Premiera ósmego albumu Killswitch Engage pt. „Atonement miała miejsce w sierpniu 2019 roku (Sony Music Entertainment). Krążek „Atonement” powstał na przestrzeni ostatnich dwóch lat, które dla zespołu były wyjątkowo trudne i burzliwe. Grupa rozpoczęła pracę nad nowym albumem już w 2017 roku. Niestety w trakcie tworzenia nowego materiału wokalista Leach był zmuszony poddać się operacji gardła, po której czekał go trzymiesięczny okres rekonwalescencji. Album jest dowodem ich  ogromnej siły oraz dziedzictwa jako jednego z najdłużej działających metalowych zespołów ostatnich dwóch dekad.

 

Autorem okładki albumu „Atonement” jest brytyjski artysta Richey Beckett, który współpracował z takimi zespołami jak Metallica czy Mastodon.

O zespole Killswitch Engage

Killswitch Engage po raz pierwszy zaistniał w świecie ciężkiej muzyki w 1999 roku, gdy opuścili zachodnie Massachusetts. Są pionierami gatunku metalcore. W swojej muzyce łączą mocne europejskie dźwięki gitarowe, hardcorowego ducha wschodniego wybrzeża, szaleństwo na scenie oraz oświeceniowy liryzm.

 

Ich album „Alive or Just Breathing” wydany w 2002 roku został uznany za jeden z najlepszych i wyróżniony w zestawieniu The Top 100 Greates Melat Albums of the Decade magazynu Decibel. Otrzymali dwie nominacje do nagrody Grammy Award w kategorii „Best Metal Performance” w latach 2005 i 2014, a ich dwa albumy „The End of the Heartache” [2004] i „As Daylight Days” [2006] uzyskały status złotej płyty.

 

Grupa trzy razy z rzędu znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych debiutów na liście Billboard Top 200 dzięki płycie „Killswitch Engage” [2009], „Disarm The Descent” [2013]. Ich największym sukcesem jest zdobycie szóstego miejsca na liście „Incarnate” [2016]. Dwa ostatnie wydania były na pierwszym miejscu takich list jak Top Rock Abums i Top Hard Rock Albums. Ich utwory do dzisiaj zdobyły ponad pół miliarda odsłon. Zespół koncertuje też po świecie z największymi gwiazdami światowego formatu oraz wyprzedaje własne koncerty na sześciu kontynentach.

 

W 2019 roku gitarzyści Adam Dutkiewicz i Joel Stroetzel, basista Mike D'Antonio, perkusista Justin Foley  oraz wokalista Jesse Leach – wyostrzą każdą stronę swojego charakterystycznego brzmienia na albumie „Atonement”. Po raz pierwszy będą współpracować z Metal Blade. Wizja, która ich połączyła dwie dekady temu krystalizuje się jak nigdy dotąd o czym świadczy ich pierwszy singiel „Unleashed”.

Killswitch Engage bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 8 sztuk.

Bilety dostępne również w naszym punkcie stacjonarnym w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. 

Do każdego zamówienia online doliczana jest opłata w wysokości 10 zł.

 

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ.

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/