Sun Festival 2022: Kołobrzeg / Podczele

Sun Festival 2022: Kołobrzeg / Podczele

ZMIANA LINE-UPU Koncert The Game zostaje odwołany! Zamiast niego wystąpi Rick Ross

 

POLE NAMIOTOWE  Festiwal najlepiej jest przeżyć w samym sercu wydarzeń, czyli na polu namiotowym! Jeśli masz już karnet, a nie masz miejsca na polu namiotowym, teraz możesz je dokupić!

  • Wystarczy, że podczas zakupu biletu na pole namiotowe, wpiszesz 15-to znakowy nr swojego biletu (znajdziesz go pod kodem kreskowym na bilecie) -» w polu "Kod dostępowy"
  • Przypominamy też, że bilety na pole muszą mieć wszystkie osoby, które chcą na nim nocować. Jeśli jedziesz z ekipą, upewnijcie się, że wszyscy mają wykupione miejsce na polu. Do zobaczenia!

Jedyne słońce które świeci w nocy. Największy hip-hopowy festiwal w Polsce w samym środku lata:  29-31.07.2022 Kołobrzeg/Podczele.

Sun Festival 2022 – line-up

Piątek, 29.07:

Sobota, 30.07:

Niedziela, 31.07:

Do zobaczenia w Kołobrzegu! 

Sun Festival bilety

Bilety na Sun Festival są personalizowane. 

 

Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników festiwalu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na teren festiwalu, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

 

Dodatkowe informacje:

  • Wstęp na imprezę jest od 12 roku życia
  • Osoby w przedziale wiekowym od 16 do 18 (nieukończonego w dniu festiwalu) roku życia muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na uczestnictwo w festiwalu
  • Osoby poniżej 16-go roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna prawnego
  • Bilet rodzinny 1+1 - 1x osoba dorosła + 1x niepełnoletnie dziecko w wieku 12-16 lat

  • Bilet rodzinny 1+2 - 1x osoba dorosła + 2x niepełnoletnie dziecko w wieku 12-16 lat

  • Pole namiotowe - sprzedaż tylko dla osób, które wcześniej zakupiły karnet - muszą podać jego kod, jako kod dostępowy.

     

O Sun Festival w Kołobrzegu

Sun Festival 2022 to nowy wymiar festiwalu na koncertowej mapie polski. Jak zapowiadają organizatorzy, to nie tylko impreza muzyczna, ale najciekawsze miejsce, pełne rozrywki w różnych wymiarach. Wszystko odbędzie się w Kołobrzegu, w miejscu, po byłym lotnisku w Bagiczu, nad samym morzem. Czy to nie brzmi jak idealny plan na wakacje?

 

W dniach 29-31 lipca 2022 na trzech scenach pojawią się topowi artyści, strefy chillout, pola namiotowe różnych kategorii, oraz miasteczko SunCity. Wszystko po to, aby uczestnicy imprezy, mogli bawić się i korzystać non stop, doznając wszystkiego co najlepsze, ciesząc się latem.

 

Mieszkańcy pola namiotowego, czyli miasteczka Suncity będą mieli do dyspozycji strefę dzienną, w której znajdować się będą bary z bogatą ofertą gastronomiczną oraz Strefę Gamingową w której będą mieli możliwość zmierzyć się z topowymi graczami! To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ w miasteczku pojawi się tez Strefa Mody, w której ucestnicy imprezy, będą mogli spotkać niezależne polskie marki, związane z modą streetwear’ową.

 

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/