Olsztyn Green Festival 2022

Olsztyn Green Festival 2022

NOWE OGŁOSZENIE  Do składu Olsztyn Green Festival 2022 dołączają Zdechły Osa, Julia Wieniawa, Maria Peszek oraz Ralph Kaminski.

 

Olsztyn Green Festival powraca! Kolejna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 12-14 sierpnia 2022 roku na plaży miejskiej w Olsztynie, w malowniczej scenerii jeziora Ukiel. Bilety bardzo szybko się sprzedają, jeśli planujesz przyjazd na Olsztyn Green Festival - nie zwlekaj z zakupem. Olsztyn Green Festival bilety już w sprzedaży!

Olsztyn Green Festival bilety

  • Dzieci w wieku do 3 lat: bezpłatny wstęp
  • Bilety ulgowe: dotyczą dzieci w wieku 4-12 lat

Uwaga: pula dla osób z niepełnosprawnością została wyczerpana.

All Inclusive OGF - SOLD OUT

Zaplanuj długi wakacyjny weekend nad pięknym Jeziorem Ukiel z wejściem VIP na Olsztyn Green Festival, noclegiem w 4* hotelu Przystań i innymi przywilejami festiwalowymi!

 

Dla fanów Olsztyn Green Festival organizatorzy przygotowali specjalny pakiet all inclusive, w ramach którego festiwalowicz otrzymuje dwa karnety VIP uprawniające do wejścia na festiwal i do strefy VIP wraz z bezpłatną konsumpcją w strefach gastronomicznych na terenie festiwalu. Ponadto pakiet zawiera noclegi w dwuosobowym pokoju w najlepszym olsztyńskim Hotelu Przystań ulokowanym nad samym jeziorem, gdzie nocują również gwiazdy Olsztyn Green Festival. Hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży blisko festiwalu.

 

Olsztyn Green Festival planowany jest jak zawsze, na terenie plaży miejskiej w CRS „Ukiel” w długi sierpniowy weekend. Ten zielony festiwal potrwa trzy dni, podczas których odbędą się koncerty, spotkania z artystami, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych, zajęcia sportowe i inne aktywności dla całej rodziny. Festiwal odbywa się w plenerze, w pięknej scenerii, na plażach nad samym jeziorem Ukiel, wśród zieleni  i drzew. Jak zawsze, na OGF zobaczymy crème de la crème polskiej muzyki. Na festiwalu wystąpią: KULT, Artur Rojek, Daria Zawiałow, Vito Bambino, Fisz Emade Tworzywo, Maria Peszek, Kasia Lins, Kaśka Sochacka, Mrozu, Ralph Kaminski, Igo, Tymek, Julia Wieniawa, Szczyl, Bokka, Baranovski, Dziwna Wiosna, Ania Karwan, Natalia Szroeder, Zalia, Patrick The Pan, Zdechły Osa, Wczasy, Marcin Maciejczak.

 

To fantastyczna impreza dla każdego, kto ceni sobie kontakt z naturą oraz dobrą muzyką, kto uwielbia relaks w malowniczej scenerii na plaży nad przepięknym jeziorem, kto kocha dobrze zjeść, czy spędzić miły czas z przyjaciółmi.

To w końcu przedłużony wakacyjny weekend pełen niezapomnianych muzycznych wrażeń. Zapraszamy!

 

Partnerem akcji All Inclusive OGF jest Hotel Przystań;

 

Pakiet all inclusive na cały festiwal przeznaczony jest dla dwóch osób i zawiera:

  • trzy noclegi w dwuosobomym pokoju w Hotelu Przystań, ul. Żeglarska 4, 10-160 Olsztyn
  • uprawniające do wejścia na cały festiwal i strefy VIP (3 dni)
  • bezpłatna konsumpcja w strefie VIP
  • 12 voucherów do foodtrucków

Cena pakietu: 3 500 zł 

 

Pakiet all inclusive na jeden dzień festiwalowy przeznaczony jest dla dwóch osób i zawiera:

  • jeden nocleg w dwuosobowym pokoju w Hotelu Przystań, ul. Żeglarska 4, 10-160 Olsztyn
  • dwa karnety VIP – uprawniające do wejścia na cały festiwal i strefy VIP (1 dzień)
  • bezpłatna konsumpcja w strefie VIP
  • 4 vouchery do foodtrucków

Cena pakietu: 1800 zł 

 

* Liczba miejsc ograniczona

** Oferta ważna do dnia 15 lipca lub do wyczerpania puli 

 

Partnerzy: Instax Fuji Film, Michelin, Salony Muzyczne Riff, Trefl, Port Lotniczy Olsztyn-Mazury, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Inka, Grohe, Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Olsztynie, Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Olsztynie, Alcar Autoryzowany Koncesjoner Renault, Galeria Warmińska, Aura Centrum Olsztyna, Społem, Bolero.

 

Patroni medialni: Wyborcza.pl, Helios, AMS, Kino Polska, Wp.pl, MADE IN Warmia&Mazury, Radio Nowy Świat, CGM, Noizz

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/