Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

OFF Festival Katowice 2022

Organizator: FUNDACJA INDEPENDENT

OFF Festival Katowice 2022

O wydarzeniu

NOWE OGŁOSZENIE Spodziewaj się niespodziewanego. Wspólnie z Dr. Martens Polska mamy dla Was jeszcze jedno ogłoszenie. To kolejna już odsłona kameralnej Sceny Dr. Martens na OFFie. Kto w tym roku na niej zagości? Postman, Blokowisko, Youth Novels, Ewa Sad, Chair, Franek Warzywa, Bałtyk, Jann, bogdan sėkalski

 

Już wkrótce wrócimy do Was z pełną rozpiską godzinową, która umożliwi Wam staranne zaplanowanie Waszych festiwalowych dni. Koniecznie włączcie do tych planów gigi ze sceny Dr. Martens Polska

 

OFF BEFORE CZUJESZ KLIMAT? Ostatnio mieliście za mało OFFa, to teraz będzie go więcej! Zapraszamy do Katowic już w czwartek 4 sierpnia na pięć niezapomnianych koncertów w pięciu niesamowitych miejscach w ramach OFF Before Czujesz Klimat? Bilety już w sprzedaży!

 

OFF Festival Katowice 2022 odbędzie się w dniach od 5 do 7 sierpnia 2022 w Dolinie Trzech Stawów. 

 

Podczas OFF Festival 2022 zaprezentują się: Iggy Pop, Central Cee, Metronomy, Mura Masa, Bedoes, Ride, Bikini Kill, Ghetts, DIIV, ROMY, Papa Dance gra „Poniżej krytyki”, Alyona Alyona, Kacperczyk, Pi'erre Bourne, Altın Gün, Molchat Doma, Dry Cleaning, WaluśKraksaKryzys gra „MiłyMłodyCzłowiek”, Q, Prospa, DJ Seinfeld presents Mirrors: Live, Erika de Casier, Myd (LIVE BAND), Lordofon, Natalie Bergman, Arooj Aftab, Amenra, Jakub Skorupa, Makaya McCraven, Yard Act, Shygirl, Frank Leen, Sofia Kourtesis, Charlotte Adigéry & Bolis Pupul, Ela Minus, Ćpaj Stajl, asthma, Mdou Moctar, The Armed, Jaubi, Crows, Squid, Lex Amor, Duchy, Gruzja, Midsommar, PC Music Showcase, Kamaal Williams, keiyaADziarma, Oxford Drama, Jann, Kamil Hussein, Franek Warzywa i Młody Budda, Chair, Kwiaty, Oysterboy, Róża, Polonia Disco i inni.

 

Porzućcie codzienność, wyrzeknijcie się ciszy, zatraćcie się w muzyce – to przesłanie przyszłorocznej, 15-ej już edycji OFF Festivalu Katowice. W 2022 OFF is ON :)

Artur Rojek, założyciel i dyrektor artystyczny festiwalu

OFF Festival 2022 bilety

 • 419 zł (bilet 3-dniowy)
 • 519 zł (bilet 3-dniowy + pole namiotowe)
 • 249 zł (bilet 1-dniowy)

Ilość biletów w puli jest ograniczona!

Karnety z roku 2020 i 2021 zachowują ważność.

 

W razie pytań lub problemów z biletami skontaktuj się z nami: off-festival@ebilet.pl

OFF Festival 2022 artyści i line-up

 • 5.08.2022 (piątek)
  Mura Masa, RIDE, Bikini Kill, DIIV, ROMY, Alyona Alyona, Pi'erre Bourne, Altın Gün, Q, Prospa, Erika de Casier, Makaya McCraven, Squid i inni…

 

 • 6.08.2022 (sobota)
  Iggy Pop, Kacperczyk, Molchat Doma, Dry Cleaning, Myd (LIVE BAND), Arooj Aftab, Sofia Kourtesis, Ela Minus, Mdou Moctar, The Armed, Jaubi, Lex Amor, Duchy i inni…

 

 • 7.08.2022 (niedziela)
  Central Cee, Metronomy, Bedoes, Papa Dance „Poniżej krytyki”, WaluśKraksaKryzys gra “MiłyMłodyCzłowiek”, DJ Seinfeld presents Mirrors: Live, Natalie Bergman, Yard Act, Shygirl, Crows i inni

OFF Before Czujesz Klimat?

Pięć ikonicznych dla Katowic lokalizacji gościć będzie dzień przed oficjalnym rozpoczęciem festiwalu pięć koncertów, których nigdy nie zapomnicie. Wydarzenia będą biletowane, a liczba wejściówek limitowana, adekwatnie do pojemności każdego z miejsc. 

 

Kościół Ewangelicko-Augsburski, doskonale znany śląskim miłośnikom muzyki gościł będzie Eddie Chacon, legenda subtelnego lo-fi soulu. Zaczynał w latach 90. jako połowa duetu Charles & Eddie – singel „Would I Lie To You?” to jeden z największych hitów tamtej dekady. Od początku tego stulecia milczał, by w 2020 roku wrócić do tworzenia muzyki, podobnej do tamtej, ale dojrzalszej, bardziej wysmakowanej. Przed rozmarzonym Eddiem zaryczą pelikany. Konkretnie Jerry & The Pelican System czyli zespół dowodzony przez jazzowego saksofonistę Jerzego Mączyńskiego, za to grający właściwie wszystko. I wszystko – porywająco. 

 

Willa Wojciecha Kilara otworzy się tego wieczoru na poetę, performera, saksofonistę i wizjonera z Manchesteru. Alabaster de Plume bierze, co chce ze spritual jazzu, ale i wielu innych muzycznych tradycji, by wyraźnie wybrzmiało jego przesłanie odwagi i miłości. Nazywa to miękką mocą - ładnie, choć to, czego doświadczycie, trudno będzie nazwać. 

 

Zza oceanu i zarazem z pulsującej pastelową elektroniką Krainy Łagodności przybywa do Liceum im. A. Mickiewicza śpiewaczka, kompozytorka i producentka Nandi Rose Plunkett, fanom znana jako Half Waif. Jej ballady może nie są zbyt głośne, ale krzyczą emocjami i hipnotyzują nieoczywistą melodyką. Przed jej koncertem zaprezentuje się Julek Ploski, jeden z najciekawszych przedstawicieli polskiego elektronicznego undergroundu.

 

Może nie wszystko wolno w WOLNO, ale zapewniamy was – tej nocy będzie tu goręcej, niż w innych miejscach. Pink Siifu przybędzie ze swoją ekipą Negro 6’, żeby zerwać sufit energią brzmienia, w którym punk, jazz i rap zderzają się z hukiem i iskrami. Na jego koncertach ofiar w ludziach cudem nie ma, ale jeńców też nie bierze. Wcześniej zobaczycie i usłyszycie występ Jerzyka Krzyżyka. To rap arcypolski, ale tak dobry, że świat. I nie tylko rap. Wytwórnia twierdzi, że łączy tradycje muzyczne Siekiery, Joy Division z auto-tune i trapowym bitem. Nie kłamie. 

 

W .KTW II uniesiecie się 133 metry nad ziemią i poczujecie wielkomiejski klimat, a waszym oczom ukaże się zapierający dech w piersiach widok rozpościerający się z najwyższego budynku Metropolii. To miejsce odwiedzi MIKE, który jest z kolei piewcą Nowego Yorku, a na swoich mixtape’ach – choćby głośnym „tears of joy” – snuje opowieści o spacerach po mieście, ale i wyprawach w głąb własnej głowy, w poszukiwaniu psychicznej równowagi i tożsamości. Przed nim wystąpi nath, czyli Natalia Korpowska z Bydgoszczy. Dowiedzie, że wysokiej klasy lo-fi hip-hop może powstawać nie tylko odległych aglomeracjach, bo rodzi się w sercu.

 

Sponsorem czwartkowej uwertury do OFF Festivalu Katowice – OFF Before Czujesz Klimat? jest Rossmann. 

Partnerami poszczególnych wydarzeń są: Kościół Ewangelicko-Augsburski, Willa Wojciecha Kilara (Miasto Katowice), III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza, WOLNO oraz Biurowce .KTW.

O festiwalu OFF Festival w Katowicach

Najczęściej zadawane pytaniaFAQ

 

Bardzo szanujemy naszych fanów dlatego co roku staramy się zapewnić im taki program, żeby wyjeżdżając z OFF-a czuli się duchowo nakarmieni i zainspirowani. Przyszłoroczna edycja jest dla nas wyjątkowa, po pierwsze dlatego, że jest jubileuszowa, a po drugie dlatego, że wracamy po czy też w trakcie pandemii. Chcemy, żeby uczestnicy festiwalu poczuli się tak jak kiedyś w najlepszym sklepie z płytami, czy jakby teraz trafili na playlistę, której nie chcą przestać słuchać. Staramy się, żeby poza muzyką na tej playliście znalazły się też inne doświadczenia i doznania. Dlatego będziemy rozszerzać naszą ofertę literacką, a sam festiwal tak jak zawsze będzie bardzo ekologiczny. – mówi Artur Rojek.

 

OFF Festival Katowice od 15 lat stawia na różnorodność. Wydarzenie ma na celu zapewnienie uczestnikom doświadczeń daleko wychodzących poza definicję dobrej zabawy. 

 

Nie robimy OFF-a dla Instagrama tylko dla prawdziwych przeżyć. Dlatego w kampanii promującej naszą imprezę wcieliłem się w rolę szalonego guru, również w komentarzu do rzeczywistości – tej offline i online. Dzisiaj wiele osób do nas mówi z małych, średnich dużych ekranów. Ja mówię: przybywajcie na OFF-a. Tu jest muzyka i my jesteśmy o muzyce. – kontynuuje Rojek.

 

Gospodarzem festiwalu jest Miasto Katowice, Sponsorem Głównym – Perlage, Sponsorem Sceny Leśnej – Rossmann, natomiast Sponsorem Sceny Eksperymentalnej – BUH.

Dodatkowe informacje

Regulamin wydarzenia

Regulamin pola namiotowego

Oświadczenie opiekuna dotyczące osoby do 15 roku życia

Polityka prywatności