Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivaldawid-podsiadlohans-zimmerbody-worlds-vitalagnieszka-chylinska

Great September

Organizator: Limatola Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Great September

O wydarzeniu

eBilet partnerem Great September! Jedni z najciekawszych artystów, jakich możemy dzisiaj oglądać i słuchać na żywo, wystąpią 14-16 września w Lordi’s Club w Łodzi, gdzie grać będzie Scena eBilet, największa klubowa scena tegorocznej edycji festiwalu. Jej line-up tworzą: Jann, Alicja Majewska, Ćpaj Stajl, Skalpel, Lordofon, Błoto, Lesbijski Groove, Osqar, Bryan, Córy Słońca, Marcel Baliński Trio i Hubert.

> Godzinowa rozpiska koncertów na Scenie eBilet <

Great September 2023 line-up i artyści

Pełen line-up festiwalu z podziałem na sceny dostępny TUTAJ.

 

Podczas Great September zagrają: Kaśka Sochacka, Jann, Alicja Majewska, Bitamina gra „Kawalerkę”, Guzior, Rosalie., Dawid Tyszkowski, Włodi, Błoto, Moskwa, Trebunie-Tutki & Quintet Urmuli, Asster, Trupa Trupa, Ćpaj Stajl, Nypel, Lordofon, Urbanski Bass Brass, Wanda i Banda, Jan Emil Młynarski & Brass Federacja, Bielas i Marynarze, Rat Kru, Kajetan Wolas, Daniel Spaleniak, Hubert., koko die, Marcel Baliński Trio, j.wise, Młody West, Bryan, Kathia, The Cassino, Kamil Kempiński, Alicja, Agata Radziszewska, Älskar, Stach Bukowski, po prostu Kajtek, Bart Gałązka, OSQAR, Magda Kluz, Gołębie, 19 wiosen, Zachwyt, Polski Zespół, Zuza Wrońska, bogdan sėkalski, Peter J. Birch, hage-o, Kuba i Kuba, Pola Chobot & Adam Baran, Markus ivi, Ranko Ukulele, we watch clouds, trujące kwiaty, Jan Bąk, Aga Bigaj, Smutny Tuńczyk, Black Radio, OATS, Paula Biskup, Serca, pawlack, Furda, Pola Nuda, Byty, Zespół Sztylety, NOSTALG1A, Biały Falochron, USO 9001, Bez i Nadzieja, Kondukta, Żurawie, KiM, Dominika Płonka, Susk & slotkakotka123, Alicja Szemplińska, J.Wise, Córy Słońca, Oktawia, Mapa, Wiktor Waligóra, Sonia Pisze Piosenki, Shama, Effy, Naoms, Lesbijski Groove, Tony myśli, Anto9, Kinga i Karolina Pruś, Kosmos, Mud/o, The Branchers, Daria Zawiałow, Mrozu, Jamal, Skalpel, Baranovski, Julia Rocka, Kresy, Barnim, Daniel Godson, seeme, Natalia Zastępa, Szefner, stickxr

 

Great September Łódź 2023

Setki koncertów i spotkań, występy polskich gwiazd i muzycznych odkryć - wszystko przez 3 dni festiwalu Great September w Łodzi!

Tegoroczny Great September Showcase Festival & Conference rozegra się w większej liczbie miejsc niż przed rokiem. Koncerty odbędą się na dużych i mniejszych scenach. W kultowych i klimatycznych, ale też w nietypowych miejscach Łodzi. Jeszcze mocniej wtapiając się w niesamowitą architekturę tego miasta. 

Osią drugiej edycji stanie się słynna ulica Piotrkowska – to wokół niej skupiać się będzie życie festiwalowe i związane z nim atrakcje. Reprezentacyjne miejsce Łodzi i jeden z najbardziej znanych adresów w Polsce przez trzy dni będzie tętnić najlepszą muzyką. A ta na Great September jest najważniejsza.

Już teraz zapraszamy na dziesiątki koncertów najpopularniejszych polskich artystów i muzycznych legend, które świętować będą z nami piękne jubileusze. Na występy nowych i świetnie zapowiadających wykonawców, o których być może jeszcze nie słyszeliście, ale którzy na pewno zrobią na was duże wrażenie na scenie. Podobnie jak przed rokiem, na Great September zaprezentujemy wam wszystko, co najlepsze, w polskiej muzyce. 

Będziemy jej słuchać na żywo i rozmawiać o niej z branżowymi autorytetami. Zapraszamy na spotkania z menedżerami, promotorami, twórcami teledysków i projektów graficznych, realizatorami dźwięku i fotografami – czyli fascynującymi ludźmi, którzy tworzą potężne muzyczne uniwersum. W tym roku zaplanowaliśmy z nimi więcej paneli i warsztatów. Będą im towarzyszyć także interesujące wystawy oraz pokazy filmów. Słowem wszystko, co pozwoli nam na trzy dni odpłynąć przy muzyce. 

Ponownie, jak przed rokiem, o najlepsze festiwalowe doświadczenia zadbają partnerzy, czynnie zaangażowani w kreowanie muzycznego świata na Great September. Odpowiedzialna za nową identyfikację wizualną wydarzenia łódzka agencja Progressivo, mecenasi wydarzenia: mBank i Mastercard oraz sponsor: Czujesz Klimat? Rossmann. Partnerem głównym jest Miasto Łódź.

Zobacz więcej