22. Festiwal Ogrody Muzyczne 2022: Śpiewaj Ogrody

22. Festiwal Ogrody Muzyczne 2022: Śpiewaj Ogrody

ZMIANA MIEJSCA Pragniemy poinformować, iż z powodu nieoczekiwanych ograniczeń natury technicznej 22. Festiwal Ogrody Muzyczne im. Ryszarda Kubiaka zostanie przeniesiony do Pawilonu Koncertowego Sinfonii Varsovii na ul. Grochowską 272 w Warszawie. Program Festiwalu pozostaje bez zmian.

Jedynie koncert duetu fortepianowego Fiony i Chiary Alaimo, 20 lipca br. zostanie zorganizowany w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie. Ceny biletów i karnetów nie zmieniają się.

 

Zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu Ogrody Muzyczne! Festiwal odbędzie się w dniach od 1 do 31 lipca w Pawilonie Koncertowym Sinfonii Varsovia przy ul. Grochowskiej 272 w Warszawie. Festiwal Ogrody Muzyczne bilety już w sprzedaży!

22. Festiwal Ogrody Muzyczne 2022 program 

Program festiwalu dostępny TUTAJ

22. Festiwal Ogrody Muzyczne bilety

W karnecie taniej!

        • Karnet Projekcje: 189 zł karnet ulgowy na 19 projekcji (w karnecie jedna projekcja tylko 9,95 zł); 349 zł karnet normalny na 19 projekcji (w karnecie jedna projekcja tylko 18,37 zł)

        • Karnet Koncerty149 zł karnet ulgowy na 8 koncertów (w karnecie jeden koncert tylko 18,63 zł); 199 zł karnet normalny na 8 koncertów (w karnecie jeden koncert tylko 24,88 zł)

 

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/