Mamry Festival

Mamry Festival

SPRAWDŹ BILETY

Mamry Festival to impreza muzyczna w Węgorzewie, której trzecia edycja odbędzie się w dniach 29-30 lipca 2022 roku na Plaży Mamry w Węgorzewie. Po dwuletniej covidowej przerwie Festiwal wraca już jako impreza dwudniowa i wzbogacona o nowy artystyczny wizerunek. Mamry Festival bilety na festiwal już w sprzedaży

Mamry Festival 2022 artyści i line-up

  • Piątek:

bryska, Smolasty, DJ Kuba & Neitan, Skytech, Matys, Cyprex, DJ Łojo, Max Klimek, Wac Toja

 

  • Sobota:

Viki Gabor, Kubańczyk, Kaen, Gromee, Tribbs, Fafaq, Emdi, Matt Bukowski, Matt5ki, Karolina Lizer

O festiwalu Mamry Festival

Mamry Festival 2022 będzie osadzone w klimatach gier retro. Będzie można więc w przerwie między dobrą zabawą pograć w produkcje znane z dzieciństwa, co będzie niewątpliwie ciekawym i dodatkowym urozmaiceniem.

 

Dodatkowo, po raz pierwszy w historii nazywającego się kiedyś Beach Party Węgorzewo eventu, uruchomione zostanie pole namiotowe – i to bezpłatnie! Planowane są dwie sceny: pierwsza z nich – MAMRY – będzie zachęcać topowymi artystami polskiej sceny EDM, ale nie tylko, także rap, pop. Z kolei druga scena, SCENA ŚWIĘCAJTY, która ma zostać zbudowana pod namiotem, będzie skupiona na młodych, rodzimych talentach.

 

Organizatorem Festiwalu jest WSSK Węgorapa. Współorganizatorem Gmina Węgorzewo i WCK.


        

pokaż więcej... zwiń

Mamry Festival BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/