Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro Łabędzie

Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro Łabędzie

Trasa odwołana, w jej miejsce został zaproszony Grand Kiev Ballet. Wszystkie bilety zakupione wcześniej na rosyjski balet będą ważne na trasę Grand Kiev Ballet.  Część środków uzyskanych za sprzedane bilety zostanie przekazana na pomoc armii Ukrainy.

 

Komunikat Organizatora:

Drodzy widzowie!

 

W związku z rosyjską agresją i stosownymi sankcjami, podjęliśmy decyzję o zastąpieniu zespołu baletowego rosyjskiego baletu klasycznego podczas lipcowej trasy koncertowej.

 

W tej chwili osiągnęliśmy porozumienie z Kijowskim zespołem baletowym-odpowiednim wysokim kunsztem i statusem, jest Grand Kiev Ballet, z udziałem znanych mistrzów baletu na świecie - primabaleriny Ekateriny Kuchar i solisty Aleksandra Stojanowa.

 

Trupa jest obecnie w trasie koncertowej we Francji i z przyjemnością przyjęła naszą propozycję przedstawienia spektaklu Jezioro Łabędzie w Polsce i Czechach podczas lipcowej trasy koncertowej. Zespół jest bardzo znany i szanowany w wielu krajach i jesteśmy przekonani, że nasz ceniony widz otrzyma najbardziej pozytywne i niezapomniane wrażenie Jeziora łabędzia w wykonaniu tego zespołu.

 

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/