Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingmetal-hammer

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Potworne Cuda – Niesamowita Wystawa Roślin Mięsożernych

Organizator: GTP FLAMING GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

O wydarzeniu

Najbardziej niesamowita wystawa roślin mięsożernych na świecie wreszcie w Warszawie! Czas na prawdziwe cuda! Zobacz wspaniałe uniwersum niezwykłych osobliwości i przekonaj się o tym, co potrafią potworne stwory. Na Twoich oczach wyjdą na polowanie i pokażą na co je stać! Potworne Cuda bilety na wystawę roślin mięsożernych już dostępne.

 

Organizator zwiększył powierzchnię wydarzenia i udostępnił wszystkim posiadaczom biletów wstęp całodniowy w godzinach trwania wydarzenia (10-18).

 

UWAGA: Prezent od Organizatora! Kupując bilet na jedno z wydarzeń Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów, PlantPorn – mega targi roślin, Potworne Cuda – Niesamowita Wystawa Roślin Mięsożernych, otrzymujesz jednocześnie wstęp na wszystkie 3 wydarzenia, nie musisz kupować osobnych biletów! Dotyczy to tylko edycji odbywających się w tym samym terminie i w tym samym miejscu.

Regulamin wydarzenia znajduje się TUTAJ.

O wystawie

Z wyjątkowych okazów z całego świata, zbudujemy przepiękną, krwiożerczą dżunglę, w której zbuntowana część flory będzie szukała swojego pożywienia! Tylko tutaj będziesz miał okazję stanąć oko w oko z najbardziej groźnymi roślinami na ziemii!

Pokażemy Ci niezliczone ilości sposobów, dzięki którym mogą zwabić, a następnie schwytać różne ofiary. Od mrówek, komarów, aż po myszy, czy niewielkie ptaki. Najciekawsze z nich nauczyły się nawet liczyć i odmierzać czas!

Dzięki specjalnym strefom warsztatów i prelekcji dowiesz się, czy i jak można stworzyć mięsożerną hodowlę na własnym parapecie, a nawet będziesz mógł zobaczyć specjalne POKAZY KARMIENIA!

Wspaniała przygoda, która gwarantuje arcyciekawy i wartościowy czas dla całej rodziny!

Ale to nie wszystko! Hodowcy z całego świata przygotują dodatkową strefę targów na których kupisz śliczne, a zarazem ekstremalnie niespotykane i rzadkie rośliny mięsożerne w najlepszych cenach!

Godziny:

Warszawa:

  • od 10:00 do 18:00

Potworne Cuda bilety

  • Bilety ulgowe przysługują: dzieciom do 18 roku życia, uczniom i studentom do 26 roku życia, emerytom, rencistom i niepełnosprawnym (osoby korzystające z ulgi muszą przedstawić niezbędne dokumenty takie jak legitymacje, orzeczenia itp.)
  • Dzieci do 3 roku życia - wstęp bezpłatny (opiekunowie muszą na wejściu przedstawić dokument potwierdzający datę urodzenia dziecka)
  • Bilet VIP:

- golden circle - zagwarantowane najlepsze miejsca na wszystkich prelekcjach, warsztatach

- możliwość indywidualnej rozmowy z prelegentami, zadawania pytań

- paczka festiwalowych gadżetów niespodzianek

- wstęp na wydarzenie 30 minut przed oficjalnym otwarciem, tylko Ty będziesz mógł zdobyć i zobaczyć jeszcze więcej!

 

Ceny dynamiczne, zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów. Kup wcześniej, zapłać mniej i zapewnij sobie pewny wstęp!

 

 

 

 

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn