Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

AUTO MOTO SHOW Toruń 2023

Organizator: TOMASZ NIEJADLIK MEDIA

AUTO MOTO SHOW Toruń 2023

O wydarzeniu

Nadjeżdża Auto Moto Show Toruń 2023! Największe tego typu wydarzenie w północnej części Polski i jedno z największych moto show w kraju. Zapraszamy na trzecią edycję wyjątkowego spotkania z motoryzacją - jeszcze  większą, jeszcze ciekawszą, z jeszcze lepszymi maszynami! Auto Moto Show Toruń 2023 bilety już w sprzedaży.

O Auto Moto Show w Toruniu

Elitarna wystawa pojazdów w kilkunastu strefach tematycznych, motorsport, pokazy, prezentacje, goście specjalni, rodzinny piknik z motoryzacją - dużo atrakcji dla każdego!

W jednym miejscu na otwartej przestrzeni toruńskiego MotoParku zaprezentują się różne, wyjątkowe oblicza motoryzacji - począwszy od legend, nawet stuletnich zabytków na współczesnych supersamochodach kończąc.

Samochody, motocykle, quady, pojazdy buggy. Co więcej? Auto Moto Show Toruń to nie tylko wystawa, to również szereg dynamicznych pokazów także na torze samochodowym! Mało tego, to wydarzenie w trakcie którego każdy będzie miał możliwość odbycia przejazdów u boku kierowców rywalizujących w wyczynowym sporcie samochodowym lub nawet żeby samemu zasiąść za kierownicami wyjątkowych samochodów!

Do swojej firmowej strefy i na fotele swoich aut po raz kolejny zaprosi Was również znany youtuber Sebastian "KICKSTER" Kraszewski. Również z nim będziecie mogli odbyć ekscytujące przejazdy po nitce toruńskiego toru!

Spotkacie też innych znanych pasjonatów motoryzacji - influencerów, zawodników, dziennikarzy motoryzacyjnych.

Nasz event to nie tylko ekskluzywna wystawa aut i szereg atrakcji na torze. To też RODZINNY PIKNIK Z MOTORYZACJĄ, na którym mile widziane są całe rodziny, w tym też najmłodsi. Na nich będzie czekała specjalna STREFA DLA DZIECI, w której znajdzie się m.in. najdłuższy w Polsce dmuchany zamek i animatorzy zabaw! Zarówno ci mniejsi, jak i więksi będą mogli też zasiąść na mini motocyklach - pitbike'ach oraz quadach i przetestować je na specjalnie przygotowanym do tego celu MINI-TORZE!

Program Auto Moto Show Toruń 2023

 • Strefy wystawowe, m.in.: SuperCars, Retro, Motorsport, Tuning,
 • Moto, Firmowa, Klubowa, AmCars, JDM, Cabrio, Strefa KICKSTERA
 • ELITARNY ZLOT Aut i Motocykli dobranych w oparciu o staranną selekcję
 • Przejazdy dla publiczności po Torze Toruń za kierownicami samochodów z wypożyczalni KicksteRent u boku youtubera Sebastiana "KICKSTERA" Kraszewskiego i profesjonalnych instruktorów techniki jazdy
 • Goście specjalni
 • DRIFT TAXI - przejazdy dla publiczności po Torze Toruń u boku doświadczonych kierowców driftingowych
 • Pokazowe przejazdy po torze maszyn przygotowanych do rallycrossu, autocrossu, rajdów i wyścigów samochodowych, driftingu, zawodów typu time attack i track day, a także sportu motocyklowego
 • Prezentacje wyjątkowych aut i motocykli
 • Wybory najciekawszych pojazdów wydarzenia w kilku kategoriach
 • RODZINNY PIKNIK Z MOTORYZACJĄ - dużo atrakcji dla wszystkich
 • Przejażdżki dla publiczności, w tym najmłodszych, na mini-motocyklach (pit-bike'ach) oraz quadach na specjalnie przygotowanym na terenach zielonych Mini-Torze
 • Strefa dla dzieci
 • Konkursy z nagrodami, promocje

Imprezę poprowadzą: Mariusz Luda (dziennikarz i prezenter Radia Eska, spiker wydarzeń motoryzacyjnych), Sebastian "KICKSTER" Kraszewski (youtuber motoryzacyjny, osobowość medialna), Tomasz Niejadlik (dziennikarz motoryzacyjny, organizator i komentator wydarzeń motoryzacyjnych, główny organizator AMS Toruń).