Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival

Master Congress Wrocław 2024

Organizator: Business Meeting Club Sp. z o.o

Master Congress Wrocław 2024

O wydarzeniu

Biznes w Świecie Zmian 24! Podczas Master Congress Wrocław prelegenci przekroczą granice wiedzy i ujawnią przed uczestnikami najnowsze trendy, obecne praktyki oraz nadchodzące zmiany w świecie biznesu. Zapewnimy Ci konkretne narzędzia i strategie, które pozwolą Ci skutecznie przygotować się na wyzwania, jakie niesie rok 2024. Master Congress Wrocław 2024 bilety już w sprzedaży.

Master Congress Wrocław 2024 program wydarzenia

Od psychologii sukcesu, przez najnowsze trendy w sprzedaży, aż po zastosowanie sztucznej inteligencji - będziemy dotykać kluczowych tematów, które pomogą Ci osiągnąć sukces.

Podczas udziału w jednej z najciekawszych konferencji biznesowych na Dolnym Śląsku, nabędziesz wiedzę, która pozwolą Ci rozwinąć umiejętności, poszerzyć horyzonty i przyspieszyć swój rozwój biznesowy.

Początek roku to świetna okazja, aby rozwinąć swój biznes o kolejny stopień! Czas na biznesowy zryw w towarzystwie najlepszych!

Master Congress Wrocław 2024 bilety

SILVER:

- miejsce standard

- catering

- networking po wydarzeniu

- materiały po wydarzeniu

- certyfikat uczestnictwa

 

GOLD:

- miejsce w środku sali

- catering (Premium)

- networking po wydarzeniu

- materiały po wydarzeniu

- certyfikat uczestnictwa

 

PLATINUM

- miejsce przy scenie

- catering (Premium)

- networking po wydarzeniu

- materiały po wydarzeniu

- strefa VIP z prelegentami

- certyfikat uczestnictwa

Master Congress Wrocław 2024 prelegenci

Podczas wydarzenia prelegenci opowiedzą o nowych trendach, obecnych praktykach i nadchodzących zmianach, aby przygotować uczestników na nadchodzące wyzwania biznesowe i nie tylko.

 

Profesor Jerzy Bralczyk

Opowie o tych aspektach współczesnej polszczyzny, które mogą być wyzwaniem - również dla osób pracujących w biznesie, czyli np. o feminatywach, zapożyczeniach i kalkach językowych, slangu biznesowym, adresowaniu maili oraz o błędach, które najczęściej popełniamy posługując się językiem polskim. Powie też o tym, od czego zależy, że ludzie słuchają z zainteresowaniem prezentacji czy wykładu.

 

Dr Aleksandra Przegalińska

Jedna z największych specjalistów w zakresie sztucznej inteligencji – opowie o kierunku rozwoju AI, o nowych rozwiązaniach dotyczących chata GPT oraz konkurencji wobec niego autorstwa Google, a także o tym, jakie AI niesie szanse oraz zagrożenia. Opowie o tym, co w zakresie AI czeka nas w roku 2024.

 

Paweł Tkaczyk

Opowie o trendach w marketingu, o tym jak sensownie wykorzystywać w marketingu i sprzedaży algorytmy i media społecznościowe.

 

Jacek Walkiewicz

Psycholog, autor, trener biznesu, a także autor i wykonawca słynnego wykładu na TEDx „Pełna moc możliwości” – opowie o tym jak ważne w działaniach biznesowych (i w ogóle) są takie aspekty, jak odwaga, konsekwencja w dążeniu do celu, posiadanie pasji, czy odnalezienie siebie w gąszczu możliwości i wyzwań współczesnego świata.

 

Maciej Orłoś

W swojej autorskiej prezentacji, opowie o tych dziesięciu aspektach wystąpień publicznych w biznesie, które przysparzają kłopotów wielu prelegentom. Będzie mowa m.in. o tremie, gestykulacji i przynudzaniu.