Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Kabaret Paranienormalni - W NOWYM PROGRAMIE "2024"

29.06.2024 Katowice

Organizator: Music Company

Kabaret Paranienormalni - W NOWYM PROGRAMIE "2024"

BILETY

Kabaret Paranienormalni - W NOWYM PROGRAMIE "2024"
sobota
29.06.2024
17:00

Kabaret Paranienormalni - W NOWYM PROGRAMIE "2024"

Katowice, Katowice Miasto Ogrodów

O wydarzeniu

Paranienormalni obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę. Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w ich żartach. Natomiast konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii.

Zapraszamy na PREMIERĘ – NOWY PROGRAM! Bilety na premierowy występ Kabaretu Paranienormalni już dostępne.

 

NIESPODZIANKA: w Warszawie w klubie Palladium wystąpi gościnnie Pan Li.

Nowy program Kabaretu Paranienormalni

Najnowszy program kabaretu Paranienormalni jest stworzony z myślą o 2024 roku. Czas biegnie bez litości, świat się zmienia w galopującym tempie i nikt nie jest w stanie go dogonić. Humor to specyficzna ludzka moc która pomaga spoglądać pogodnie na przyszłość, oswoić teraźniejszość i cieszyć się z przeszłości. Improwizujemy z teraźniejszością, tęsknimy za przeszłością. Chcemy się określić wobec przyszłości. Z tych wszystkich emocji zbudowany jest najnowszy program kabaretu Paranienormalni pt 2024. Powraca dobrze znany widzom i mocno zdziwiony rzeczywistością doctor Prozac, a wraz z nim wiele surrealistycznych wątków z życia wziętych. Widzowie zobaczą polskie kino od kuchni, amerykańskie od frontu i przekonają się jak się robi show w telewizji. Bez polityki, seksu i religii. Paranienormalni zapraszają do swojego świata, w którym znajdziesz bezpieczne miejsce dla siebie. Nowy program 2024 to spektakl w którym uczestniczysz od pierwszych minut. To kabaretowa mieszanka w najlepszym paranienormalnym stylu.

 

 

Zobacz więcej