Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival

KAPEO ROCKY BOXING NIGHT 18: MEYNA VS KOWNACKI

Organizator: Rocky SP. Z O.O.

KAPEO ROCKY BOXING NIGHT 18: MEYNA VS KOWNACKI

O wydarzeniu

Kapeo Rocky Boxing Night 18 w Koszalinie! Podczas Kapeo Rocky Boxing Night zobaczymy 8 pojedynków zawodowych i dwa pojedynki olimpijskie. W walce wieczoru… wojna w ringu! Kacper Meyna vs Adam „BabyFace” Kownacki. To będzie niezwykle emocjonujące starcie, które przyciągnie uwagę fanów boksu z kraju oraz świata.

Kapeo Rocky Boxing Night 18 zawodnicy

Aktualny Mistrz Polski oraz mistrz federacji WBC Francophone Kacper Meyna, zmierzy się z jednym z topowych zawodników kategorii ciężkiej na świecie, Adamem „Babyface” Kownackim który na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Stawką pojedynku będzie tytuł Mistrza Polski Wagi Ciężkiej.

Kacper Meyna, dla którego ta walka jest życiową szansą, ma na swoim koncie 11 zwycięstw i tylko jedną porażkę. Jego styl walki charakteryzuje się szybkimi i precyzyjnymi ciosami, które potrafią zaskoczyć każdego przeciwnika.

Adam Kownacki (20/15KO-4/3KO) to natomiast doświadczony zawodnik, który na co dzień boksuje w Stanach Zjednoczonych. Ma już na swoim koncie wiele zwycięstw w ringu. Jego styl walki opiera się na sile i wytrzymałości, dzięki czemu potrafi zdominować każdego przeciwnika.

Walka pomiędzy tymi dwoma zawodnikami zapowiada się niezwykle emocjonująco.

W drugim pojedynku w którym stawką będzie tytuł Mistrza Europy federcji EBU zobaczymy - Johanne Wonyou aktualną Mistrzynię oraz pretendentkę do tytułu Angelikę Krysztoforską.

Na gali nie zabraknie również najbardziej rozpoznawalnych i utalentowanych zawodników naszej grupy, m.in. aktualnego Mistrza Polski, Wice Mistrza Europy w boksie olimpijskim i kilkukrotnego Mistrza w boksie olimpijskim Mateusza Polskiego, Nikodema Jeżewskiego, Youri Kalenga, Artura Bizewskiego, Kajetana Kalinowskiego.