2022 IIHF Ice Hockey World Championship Division I B

2022 IIHF Ice Hockey World Championship Division I B

Zapraszamy na Mistrzostwa Świata Dywizji IB, które odbędą się w Tychach na Stadionie Zimowym. W dniach 26 kwietnia-1 maja 2022 roku reprezentacja Polski w hokeju na lodzie będzie walczyć o awans na zaplecze elity. Bilety na Hokejowe Mistrzostwa Świata już dostępne.

Hokejowe Mistrzostwa Świata 2022 bilety

Bilety na mecze reprezentacji Polski kosztują 89 zł (normalny) i 49 zł (ulgowy). Na pozostałe mecze wejściówki kosztują 49 zł (bez rozróżnienia na normalne i ulgowe). Karnety na wszystkie mecze Polaków kosztują 267 zł (normalny) i 147 zł (ulgowy).

  

Bilet ulgowy jest przeznaczony dla: osób małoletnich do 15 roku życia oraz osób powyżej 65 roku życia.

O Mistrzostwach Świata Dywizji IB

W dniach 26 kwietnia – 1 maja 2022 roku Biało-Czerwoni rywalizować będą w Mistrzostwach Świata Dywizji IB z Serbią, Estonią, Japonią i Ukrainą. Awans na zaplecze hokejowej elity uzyska tylko zwycięzca turnieju.  – Turniej mistrzowski, który odbędzie się wiosną, jest dla naszej reprezentacji bardzo ważny, bo Kadra Narodowa przygotowuje się do niego już od dłuższego czasu – mówi Mirosław Minkina, prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. 

 

– Mamy za sobą dobre mecze w kwalifikacjach do igrzysk olimpijskich, gdzie pokonaliśmy Białoruś, wygraliśmy turnieje międzynarodowe w Katowicach i Estonii, drużyna dobrze zaprezentowała się również w grudniowym turnieju w Bytomiu. Będziemy dobrze przygotowani a nasz cel jest jasny, awans do wyższej dywizji – zapowiada Robert Kalaber, selekcjoner reprezentacji Polski.

Terminarz Mistrzostw Świata Dywizji IB

26.04, wtorek

Serbia – Japonia, godz. 16:30

Estonia – Polska, godz. 20:00

 

27.04, środa

Ukraina –Serbia, godz. 16:30

 

28.04, czwartek

Japonia – Estonia, godz. 16:30

Polska – Ukraina, godz. 20:00

 

29.04, piątek

Serbia – Polska, godz. 20:00

 

30.04, sobota 

Japonia – Ukraina, godz. 16:30

Estonia – Serbia, godz. 20:00

 

01.05, niedziela

Polska – Japonia, godz. 16:30

Ukraina – Estonia, godz. 20:00 

 

Hokejowe Orlice w katowickim Jantorze

Wcześniej, przed turniejem na Stadionie Zimowym w Tychach, odbędą się Mistrzostwa Świata Kobiet Dywizji IB. W dniach 8-14 kwietnia na lodowisku Jantor w Katowicach Hokejowe Orlice zmierzą się z reprezentacjami Włoch, Chin, Korei Południowej, Kazachstanu i Słowenii. Na mecze MŚ kobiet wstęp jest bezpłatny.

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/