Orlen Copernicus Cup Toruń 2022

Orlen Copernicus Cup Toruń 2022

NOWE OGŁOSZENIE Przedstawiamy pierwszoplanowe postacie żeńskiej rywalizacji na 60 metrów: Ajla Del Ponte - halowa mistrzyni Europy z 2021, dwukrotna finalistka igrzysk olimpijskich oraz finalistka mistrzostw świata z życiówką zmierzy się z Ewą Swobodą - złotą i srebrną medalistką Halowych Mistrzostw Europy, której PB to 7.07.

 

Drodzy fani lekkoatletyki! Mityng Copernicus Cup Toruń 2022 po raz ósmy odbędzie się w ramach najważniejszego cyklu lekkoatletycznych imprez halowych na świecie, czyli World Athletics Indoor Tour Gold. W Arenie Toruń zobaczymy wszystkie największe gwiazdy europejskiej lekkiej atletyki w wybranych konkurencjach biegowych i technicznych.

Orlen Copernicus Cup 2022 bilety

  • Bilety ulgowe: przysługują młodzieży uczącej się i studentom do 24 roku życia oraz emerytom i rencistom po okazaniu uprawnień.
  • Bilet VIP (250 zł): w cenie biletu można skorzystać z miejsca parkingowego na parkingu podziemnym Areny Toruń, dostępny będzie catering w strefie VIP. Bilet VIP jest ważny wyłącznie z ważnym certyfikatem zaszczepienia lub negatywnym wynikiem testu wykonanym najpóźniej 48h przed mityngiem.
  • Do ukończenia 3 roku życia dzieci wchodzą za darmo z opiekunem - bez biletu i bez wskazania miejsca.
  • Osoba niepełnosprawna oraz jej opiekun mają prawo do zakupu biletu ulgowego. Przy wejściu do Areny Toruń ochrona może poprosić o przedstawienie legitymacji osoby niepełnosprawnej.

Orlen Copernicus Cup Toruń 2022 program

W rywalizacji udział wezmą medaliści ostatnich Halowych Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata, a przede wszystkim Igrzysk Olimpijskich w Tokio! Wśród nich nasi wspaniali reprezentanci Polski z Patrykiem Dobkiem i Igą Baumgart-Witan na czele. Poza nimi na bieżni toruńskiej Areny zobaczymy Natalię Kaczmarek, Justynę Święty-Ersetic, tyczkarzy Piotra Liska i Pawła Wojciechowskiego, biegaczy Marcina Lewandowskiego, Damiana Czykiera oraz wielu innych! W rywalizacji udział wezmą także gwiazdy światowej lekkiej atletyki, a organizatorzy czynią starania, aby do Torunia przyjechały takie gwiazdy jak Armand Duplantis, Grant Holloway czy Femke Bol

Konkurencje podczas Orlen Copernicus Cup 2022:

  • kobiety: 60m, 400m, 800m, 1500m, 60m przez płotki, skok w dal,
  • mężczyźni: 60m, 800m, 3000m, 60m przez płotki, skok o tyczce, pchnięcie kulą.
  • Rozpoczęcie ceremonii otwarcia od godz. 17:15. 

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/