Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

Garden of Lights / Ogrody Świateł - SMERFY Warszawa

Organizator: Wonderful Lighting Sp. z o.o.

Garden of Lights / Ogrody Świateł - SMERFY Warszawa

O wydarzeniu

Wystawa „Smerfy” to plenerowe, pełne świetlnych atrakcji wydarzenie. Tuż po przekroczeniu progu ogrodu świateł, przeniesiesz się do kolonii małych, niebieskich stworzeń, które mieszkają w leśnych domkach w kształcie grzybów.

Zabierzemy Cię w niesamowitą podróż, będziesz podążać świetlnymi szlakami przygód mądrego Papy Smerfa, przemądrzałego Ważniaka, uroczej Smerfetki, wesołego Łasucha, Marudy, Ciamajdy i wielu, wielu innych. Spotkasz też złego czarnoksiężnika Gargamela oraz jego kota, Klakiera.

Oprócz wspomnianych bohaterów, kolorowych świetlistych scen, czeka na Ciebie kilkadziesiąt instalacji świetlnych oraz wiele unikatowych atrakcji multimedialnych, takich jak świetlny tunel, czy koncert meteorytów.

Każdy może wziąć udział w zabawie dla całej rodziny. Będzie to specjalna gra, która pozwoli sprawdzić spostrzegawczość oraz pamięć.  

Nie zabraknie też photo pointów rozlokowanych na terenie wystawy, dzięki którym uwiecznisz swoją wizytę w naszym magicznym ogrodzie.

Motywem przewodnim ogrodu świateł jest ekologia i zrównoważony rozwój. Podczas przechadzki będziesz podziwiać wystawę, poznasz ciekawostki i porady na temat zrównoważonego rozwoju. 

 

Bilet ulgowy przysługuje:

- dzieciom do 12 roku życia

- osobom powyżej 60 roku życia

- osobom z niepełnosprawnościami i opiekunowi