Muchy

Muchy

Muchy jeden z ważniejszych polskich zespołów alternatywnych powraca z nowym albumem i koncertami! Grupa wystąpi we wrocławskim klubie Akademia 5 grudnia. Muchy bilety na koncert we Wrocławiu już w sprzedaży.

 

Bilety zakupione na poprzednią datę i miejsce (Zaklęte Rewiry, 4.12)  zachowują swoją ważność w nowym terminie. 

O zespole Muchy

Niegdyś "najlepszy polski zespół bez kontraktu" i nadzieja rodzimej alternatywy, pierwsza generacja polskiej muzyki XXI wieku i debiutancki „Terroromans”, który zyskał niemal pokoleniowy wymiar. Dziś Muchy pozostają jedną najbardziej wpływowych polskich formacji gitarowych XXI wieku z prawie 17-letnim doświadczeniem na klubowych i festiwalowych scenach, a utwory takie jak „Miasto doznań”, „Najważniejszy dzień”, „Galanteria”, „Przesilenie” czy „Nie przeszkadzaj mi, bo tańczę” należą do kanonu polskiego rocka początków stulecia. Ich muzyka była często porównywana do zespołów Arctic Monkeys, Franz Ferdinand, Interpol czy The Smiths. Przez te lata zagrali setki koncertów, wydali cztery albumy studyjne, specjalną płytę live z Jarocina i muzykę do filmu. Teraz nareszcie nadchodzi nowe.

 

„Szaroróżowe”, pierwszy od 7 lat studyjny album Much, swoją premierę miał 16 lipca nakładem Kayaxu i z miejsca okazał się sporym sukcesem Single, takie jak „22 godziny”, „Lato 2010” czy „Szaroróżowe” szturmem zdobyły krajowe listy przebojów.. Na koncertach zespół premierowo prezentuje utwory z nowej płyty i gra przekrojowy materiał z całego okresu działalności. Muchy w 2021 roku to: Michał Wiraszko – śpiew, gitara; Piotr Maciejewski – bas, klawisze, śpiew;  Szymon Waliszewski – perkusja oraz Stefan Czerwiński – gitara, bas.

Dyskografia:

  • Galanteria DEMO (2005)
  • Terroromans (2007)
  • Notoryczni debiutanci (2010)
  • Chcecicospowiedziec (2012)
  • Karma Market (2014)
  • Powracająca fala - album koncertowy (2015)
  • „Reakcja łańcuchowa” – muzyka do filmu (2017) 
  • „Szaroróżowe” (2021)
pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/