Emma Ruth Rundle + Jo Quail

Emma Ruth Rundle + Jo Quail

Emma Ruth Rundle zagra trzy akustyczne koncerty w Polsce! Amerykańska artystka promuje obecnie swój najnowszy solowy album „EG2: Dowsing Voice” (2022, Sargent House). Gościem nadchodzącej trasy będzie brytyjska wiolonczelistka Jo Quail. Emma Ruth Rundle bilety już w sprzedaży.

Emma Ruth Rundle koncerty 2022

  • Warszawa - 11.11.2022, Niebo
  • Kraków - 12.11.2022, Muzeum Manggha
  • Wrocław 13.11.2022, Stary Klasztor

To nie będzie beztroskie słuchowisko, a transmisja z głębin duszy. Wierzymy, że dacie się wciągnąć w dźwiękowo-wizualny strumień, w jaki pociągnie Was Emma Ruth Rundle. Warto.

Emma Ruth Rundle informacje 

Kobiety w metalu? Oczywiście - od zawsze na zawsze, ich rola w nurcie pozostaje nieprzeceniona, choć niestety często pozostają w cieniu facetów. 

 

Na szczęście są wyjątki, a Emma Ruth Rundle to tego świetny przykład. Indywidualny styl artystki pozostaje niepodrabialny, a wpływy ciągnące się od ponurego singer-songwriterstwa aż po sludge'owe walce tylko podkreślają jej niebanalność. Uwaga: ta muzyka, zwłaszcza na żywo jest doświadczeniem podpadającym pod katharsis. 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/