Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

Far From Home Tour 2024: Ariadne's Thread, Slave Keeper, The Masquerade, Kruh

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

Far From Home Tour 2024: Ariadne's Thread, Slave Keeper, The Masquerade, Kruh

O wydarzeniu

Ariadne's Thread powracają na trasę koncertową "Far From Home Tour 2024". Zaczynając w Krakowie, w Klubie Zascianek, z fantastycznym składem aż czterech zespołów z eklektyczną mieszanką stylów rockowych i metalowych! Ariadne's Thread bilety na koncert w Krakowie już dostępne.

Ariadne's Thread w Krakowie

Na pierwszym koncercie trasy połączą siły z:

  • Kruh: Folkowy rock z Krakowa. Kruh, który pojawił się na scenie pod koniec 2023 roku, zapewnia świeże rockowe podejście do muzyki folkowej. Zdecydowanie warto ich obserwować, gdy wkraczają na scenę.
  • The Masquerade: brytyjski zespół grający teatralny death metal. The Masquerade to symfoniczny zespół teatralno-metalowy z samego piekła. Zespół powstaje raz na 200 lat, aby przynieść diaboliczne słowo "The Masquerade Ball of Hell". Mówi się, że główny wokalista, nazwany po prostu "The Maestro", przekształcił piekło w niekończący się bal maskowy, aby przyciągnąć więcej ludzi do podziemi około 400 lat temu.
  • Slave Keeper: Symfoniczny hard rock. Slave Keeper to muzycznie pogranicze hard rocka i heavy metalu. Chwytliwe melodie, mocny i wszechstronny wokal, soczyste riffy, gitarowe harmonie - to wszystko niewątpliwie inspirowane gigantami gatunku, ale zagrane w swoim własnym, unikalnym stylu. Slave Keeper powstał powstał w 2014 roku i grał na wielu scenach w Polsce, między innymi przed takimi zespołami, jak Deep Purple, Nazareth, Jorn czy Absolva. W 2022 roku zespół wydał swój pierwszy album zatytułowany “Ślad”, na którym uwiecznionych zostało 12 różnorodnych, autorskich kompozycji. Na płycie pojawiają się znakomici goście jak choćby Grzegorz Kupczyk (CETI, ex-Turbo). Płyta spotkała się z dużym uznaniem odbiorców i krytyków, a słuchając jej można dostrzec szerokie spektrum muzycznych zainteresowań zespołu: od szybkich heavy metalowych galopów, poprzez liryczne ballady, do bogato zaaranżowanych, wielowarstwowych kompozycji.

Ariadne's Thread informacje

Po udanym 2023 roku i świetnym przyjęciu podczas trasy Hammer of Witches '23, występie na festiwalu CastleParty i zajęciu pierwszego miejsca na SkalaRock Festival, Ariadne's Thread powracają na trasę w 2024 roku.

Przynosząc świeży, ciężki materiał, łączą melodyjny death metal, metal symfoniczny, pseudo black metal i djent, jednocześnie trzymając się swoich korzeni folk/folk metalu.

Zaprezentują zupełnie nowy set, jednocześnie prezentując niektóre ze swoich bardziej znanych utworów.