Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Nils Frahm

Organizator: MORE MUSIC AGENCY

Opis

Wirtuoz fortepianu ponownie w Polsce! Nils Frahm rusza w globalną trasę koncertową pod hasłem „Music For”, na której nie mogło zabraknąć polskich przystanków. Artysta zaprezentuje nową muzykę, poruszającą się na styku klasyki, elektroniki, eksperymentu i ambientu. Nils Frahm bilety na koncert już w sprzedaży!

Nils Frahm koncerty w Polsce 2022

Nils Frahm bio

Berliński pianista i kompozytor Nils Frahm zyskał reputację dzięki intymnym, przejmującym utworom na fortepian. W improwizację wkłada serce, dając się unieść magii chwili. Inspiruje się przestrzenią i publicznością, a podczas występów na żywo jego palce mogą tworzyć nowe kompozycje luźno oparte na znanych mu melodiach. Nils Frahm zdefiniował przestrzeń między muzyką klasyczną a elektroniczną poprzez niekonwencjonalne podejście do wiekowego instrumentu. Artysta czaruje słuchaczy na całym świecie, a już niebawem doświadczymy jego magii na żywo podczas występu artysty w Katowicach i we Wrocławiu.

 

Nils Frahm zgłębiał tajniki gry na fortepianie od wczesnego dzieciństwa. Poznawał dorobek klasycznych pianistów oraz muzykę współczesnych twórców. Dziś to znakomity kompozytor, producent i pianista, pracujący we własnym studiu w słynnym Funkhaus Berlin. Dzięki wysoce rozwiniętemu poczuciu kontroli i powściągliwości oraz poziomowi emocji i osobowości Nils Frahm zyskał światowy rozgłos. Pisał muzykę do filmów, opublikował kilkanaście albumów. NFM i jego supernowoczesne audytorium to wymarzone miejsce na spotkanie z muzyką artysty!

 

More Music Agency, organizator Tauron Nowa Muzyka Katowice, ma zaszczyt zaprosić na koncert Nilsa Frahma w katowickim NOSPR już 10 października 2022 roku oraz dzień później, 11 października 2022 roku, we wrocławskim NFM.

 

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn