Kryteria wyczyść
usuń Szukasz frazy: {{filters.query}}
  • Bieżący:
  • Następny:

Nie znaleźliśmy wydarzeń spełniających podane kryteria.

Co możesz zrobić?

  • Zmień lub usuń frazę
  • Wybierz inne kategorie
  • Sprawdź region wyszukiwania
  • Zmień przedział czasowy

Stand up Katowice bilety, premiery i inne dodatkowe informacje

Stand up Katowice to niesamowite wydarzenia, które zapadają w pamięć na bardzo długo. Popisy najzabawniejszych polskich komików cieszą się ogromną popularnością w naszym kraju, a potwierdzają to ogólnopolskie trasy takie jak Stand Up Show, Wielka Trasa Stand-up Polska czy Bang2 - Premiery 2020,  które również zawitały do Katowic.

Wiele występów komediowych w Katowicach odbywa się w klubie Hipnoza, który już od roku 2002 jest ważnym ośrodkiem kulturalnym i koncertowym miasta. Stand up Katowice Hipnoza to wydarzenia takie jak „5 Majków”, występy Katarzyny Piaseckiej czy „Stand-up Radiowcy bez cenzury”. Większość komików, nie tylko w Polsce, to mężczyźni, ale na naszej scenie działają także utalentowane stand-uperki takie jak Olka Szczęśniak, która wraz z Pawłem Chałupką wystąpi na „Stand-up Silesia” w klubie Królestwo. Szczęśniak dwukrotnie znalazła się wśród 10 najlepszych młodych stand-uperów z całej Polski podczas Antrakt Festiwalu. Ma na swoim koncie m.in. 3 miejsce na I Arenie stand-uperów w Warszawie czy wygrane pojedynki na stand-up w Krakowie. Jest także finalistką Polskiej Ligi Stand upu. Występowała w programie „Tylko dla dorosłych” oraz u Kuby Wojewódzkiego.

Sprawdzaj na bieżąco wydarzenia stand up Katowice  w naszym serwisie - wszystkie niezbędne informacje takie jak np. daty, bilety, repertuar znajdziesz w jednym miejscu. 

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/