Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Żużel: Mecz towarzyski Polska - Australia

Organizator: One Sport Sp. z o.o.

O wydarzeniu

Żużlowa Reprezentacja Polski wraca do gry! Kadra Rafała Dobruckiego rozpoczyna przygotowania do najważniejszego turnieju w sezonie 2023. Na początek mecz towarzyski z czołową ekipą globu. Bilety na mecz towarzyski Polska - Australia już w sprzedaży!

Lipcowy turniej o Drużynowy Puchar Świata we Wrocławiu to najważniejsza impreza, do której przygotowuje się seniorska Żużlowa Reprezentacja Polski.

Rafał Dobrucki będzie dysponował najsilniejszym składem, a walkę o miejsce na DPŚ nasi reprezentanci rozpoczną od meczu towarzyskiego Polska - Australia, który zaplanowano na 3 maja 2023 roku. Żużlowcy spotkają się w Rybniku, na idealnym do ścigania torze.

Mecz towarzyski Polska - Australia bilety na żużel

  • Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, młodzieży szkolnej oraz studentom maksymalnie do 26 roku życia (tylko z ważną legitymacją szkolną / studencką), emerytom i rencistom po 65 roku życia, osobom z niepełnosprawnością wraz z jednym opiekunem.
  • Wstęp dla dzieci do lat 7 - za darmo (miejsce siedzące tylko na kolanach opiekuna)
  •  Programy meczu będą do odbioru na miejscu w dniu zawodów

 

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn